Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

galgAsia 11:07, 10 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zdjęcia poglądowe super, ale warto też zwrócić uwagę na wielkość rabaty Urosła razem z drzewem!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 11:19, 10 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Rabata urosła, urosła tak jak i ja dorastam ogrodowo do pewnych zmian. A na to czasu potrzeba, chęci i doświadczenia. 3 lata temu ciężko było mnie namówić na szersze rabaty bo nie wiedziałabym co z nimi zrobić. Przerażały mnie. Teraz oporów brak, ale już i możliwości brak na takie rabaty z rozmachem.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 11:20, 10 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
Czyli drzewom trzeba dać te 2-3 lata.
Piękny ten Slender. Fajne są takie porównania.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 11:24, 10 paź 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Tiaaa. Nie ma możliwości... Aha.
Uwierzyłybyśmy, gdybyśmy Cię nie znały
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
inka74 11:43, 10 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia, trzeba poczekać. Katalpy też dopiero po 3 latach zrobiły się pękate.

Asia, przecież napisałam, że na rabaty z rozmachem, na takie to nie ma. ))
co nie oznacza, że jeszcze coś kiedyś nie zostanie poszerzone czy dorobione. W sumie trawnik nadal duży )) A i myśl kiełkuje na zmiany związane z miejscem na stół, coraz bardziej się krystalizuje pewien pomysł. Może na wiosnę zmiany będą i w końcu znajdzie się też miejsce na stół
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 11:47, 10 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10249
Ogłosiłaś koniec? No nie, nie wierzę Coś tam wykombinujesz jeszcze, no bo kto jak nie ty

A te 500 tulipanów to dla ciebie godzinka roboty Taki relaks.. (tu emotikonka z wywieszonym ozorem
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 13:05, 10 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No właśnie jak wkleilas u mnie linka do Amanogawy to były tam też zdj ambrowca z zeszłego roku jeszcze i zauważyłam, że znacznie urósł właśnie męża pytam o poradę czy jedziemy stacjonarnie kupić czy online zamawiać coz, nie odpowiedział
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 13:19, 10 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jola, koniec na ten rok co będzie w przyszłym - zobaczymy

Megi, no podrósł skubaniec i to sporo. Na zdjęciach wyraźnie widać jaki patyk kupiłam. A po zakupie 2 lata byłam wkurzona, że jednak większej sztuki nie zakupiłam. Teraz w sumie się cieszę bo w końcu go widać a 300 zł w kieszeni było na inne wydatki. Taka była różnica między moim liliputem a taką dorodną sztuką.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 17:51, 10 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
Iwonka super, że to porównanie wrzuciłaś, przynajmniej wiem mniej więcej jak z rośnięciem tego ambrowca, bo chcę 3 sztuki na przód na rabatę, no spodobał mi się fest, więc będzie u nas też leje... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gardener27 20:34, 10 paź 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Witaj Iwonko. Dzisiaj spaceruję po Twoim ogrodzie. Bardzo fajnie podzieliłaś przestrzeń, pokoje ogrodowe o każdej porze roku prezentują się ciekawie. Cienisty zakątek bardzo mi się podoba, ja dopiero uczę się współpracy z roślinami cieniolubnymi.

Wizytówkę obejrzałem z dużą przyjemnością, wpadł mi w oko zawijas cortenowy w tulipanach, gdzie można takie cudo dostać ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies