Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

BKosimkArt 08:33, 19 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Cudeńka Iwonko!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 08:33, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 08:34, 19 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
PIĘKNE Kochać trzeba, zwłaszcza teraz, jak mało co kwitnie I wcale nie są takie delikatne jak na moim wygwizdowie dają radę, i to w lesie sosnowym
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 08:38, 19 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ile masz u siebie posadzonych?
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 08:47, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
No śliczne są. Co jeden to ładniejszy. Tylko jeszcze małe. W większości ubiegłoroczne a te co starsze mam to były po kilka razy przesadzane. Dobrze, że im w końcu dobrą miejscówkę znalazłam. Tym pod tujami muszę więcej miejsca dać (trawnika trochę wyciąć i rabatkę poszerzyć). Dziwię się, że dają tam radę.

A to wczorajszy zakup. Jola Aprilku, muszę na ciebie go zwalić bo gdybyś nie napisała, że K otwarty i oczary ma to bym tam nie pojechała i Diany nie przytargała )) no nie mogłam jej tam zostawić szczególnie, że ostatnia sztuka była a mi brakło roślinki do narożnika nowej rabaty. Patyczek jest ale jaki obiecujący ))



Ładne ma te frędzelki. Jeszcze Aphrodite mi się podobał ale krzaczki od razu bardzo szerokie. To nie na moje włości. Bo żółtych mam dwa, starczy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 08:58, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
sarenka napisał(a)
Ile masz u siebie posadzonych?
ciemierników? Kilkanaście. Nie wszystkie kwitną. Niestety. To błąd, który popełniłam. Kilka sadzonek takich kiepskich kupiłam w lato. Tanie były i to był błąd. Już drugi sezon i nie kwitną. Mogą być z nasion rozmnażane a te potrzebują więcej czasu. I nie wiadomo wtedy czy powtórzą cechy rośliny matecznej. Teraz kwitnące już tylko kupuję. Wiem co mam przynajmniej. Muszę kiedyś na giełdę na Bronisze się wybrać. Danusia tam swoje kupuje ciemierniki. Na nową rabatkę kilka sztuk jeszcze wcisnę

A tobie jak będą u nas to dam znać. Bo na razie tylko w Radzyminie się pokazały te Winter Bells i po 30 zł. Co prawda duże ale...
Były też po 10 zł korsykańskie, takie drobniutkie. Kupiłam ale teraz doczytałam, że u nas słabo zimują. Na razie stoją na parapecie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 09:00, 19 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
inka74 napisał(a)

A to wczorajszy zakup. Jola Aprilku, muszę na ciebie go zwalić bo gdybyś nie napisała, że K otwarty i oczary ma to bym tam nie pojechała i Diany nie przytargała )) no nie mogłam jej tam zostawić szczególnie, że ostatnia sztuka była a mi brakło roślinki do narożnika nowej rabaty. Patyczek jest ale jaki obiecujący )).


Super A zwalaj do woli, zniosę to dzielnie i z uśmiechem
Przy okazji trochę ci zaśmiecę wątek i zaprezentuję swoje dziecko, pierworodne
Ciekawe czy ta zaraza się u mnie rozwinie




ps. Jak obejrzysz to daj znać, usunę zdjęcie
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 09:01, 19 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
U K.jest otwarte? Zastanawiam się czy kupić tam.l jeszcze 3 Ivory halo póki jest jeszcze w fajnej cenie...
____________________
Magda W samym sloncu
April 09:02, 19 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
U mnie ciemierniki korsykańskie dają radę, więc u ciebie tym bardziej powinny.
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 09:03, 19 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zobaczę w L.czy nie ma, to tam bym kupiła, jeden to mało, ale do te i tyle
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies