Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

galgAsia 09:07, 19 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Iwona, Jola - jestem z Was dumna Kupiłyście oczary!
Piękne są, będą z nich ludzie , a nawet krzewy
A ciemierniki... No coraz bardziej je uwielbiam. Jak zrobię nową cienistą, to będę sadzić
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 09:12, 19 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Piękne ciemierniki

Diane jest śliczna, dobry zakup.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 09:15, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
April napisał(a)


Super A zwalaj do woli, zniosę to dzielnie i z uśmiechem
Przy okazji trochę ci zaśmiecę wątek i zaprezentuję swoje dziecko, pierworodne
Ciekawe czy ta zaraza się u mnie rozwinie




ps. Jak obejrzysz to daj znać, usunę zdjęcie
już se możesz usunąć - zostawiam go bo ładny. Rzeczywiście najładniejszą sztukę wybrałaś Tam była jedna żółta odmiana z mega długimi ale cienkimi frędzlami. Nie pamiętam odmiany. Ciekawa była ale też od razu szeroko rosła. Bordowego tego Feuerzauber odłożyłam bo u mnie też by zginął w rabatach. Na zdjęciach jest jaśniejszy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:16, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
sarenka napisał(a)
U K.jest otwarte? Zastanawiam się czy kupić tam.l jeszcze 3 Ivory halo póki jest jeszcze w fajnej cenie...
otwarte ale oprócz oczarów i doniczek jeszcze nic nie ma do sprzedaży. Plac pusty
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:17, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
April napisał(a)
U mnie ciemierniki korsykańskie dają radę, więc u ciebie tym bardziej powinny.
mówisz? To może jednak pójdą do ziemi...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 09:19, 19 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
otwarte ale oprócz oczarów i doniczek jeszcze nic nie ma do sprzedaży. Plac pusty
online można zamawiać
____________________
Magda W samym sloncu
April 09:20, 19 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Ach ty, skopiowałaś

Ja początkowo chwyciłam właśnie Feuerzauber ale eMuś zdroworozsądkowo powiedział że zniknie na tle sosen. Więc wybraliśmy największy z tych żółtych. Nie mam zbliżenia kwiatów ale jest uroczy i fantastycznie kwitnie.
Gdzie swojego oczara posadzisz? Przecież docelowo to bardzo szeroki krzew, który niezbyt lubi cięcie. Podziwiam cię z tym upychaniem
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 09:23, 19 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
galgAsia napisał(a)
Iwona, Jola - jestem z Was dumna Kupiłyście oczary!
Piękne są, będą z nich ludzie , a nawet krzewy
A ciemierniki... No coraz bardziej je uwielbiam. Jak zrobię nową cienistą, to będę sadzić
mój najstarszy oczar ma z 7-8 lat, lubię go bardzo. A że udaje mi się go utrzymać w ryzach z wielkością to w ubiegłym roku kupiłam wersję na pniu. Miałam cichą nadzieję że ona bardziej w pomarańcz ma frędzle ale zapowiadają się być żółte. Jeszcze w pąkach jest niestety. A chciałam takiego w czerwień wpadającego. Jak pokazałaś swoją Dianę a Jola jeszcze nakręciła, że są to tak już jakoś wyszło samo z siebie. No zabrakło rozsądku bo teraz to już muszę tę rabatę zrobić
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 09:23, 19 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Oczary można doskonale podwiązywać, tak, żeby rosły w górę a nie na boki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 09:27, 19 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Anda napisał(a)
Oczary można doskonale podwiązywać, tak, żeby rosły w górę a nie na boki


Nie wiedziałam Super patent do zapamiętania
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies