Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i co dalej

AsiaK_Z 22:21, 21 cze 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Yyyyyy, moim zdaniem można
Toszka to kopalnia wiedzy i cenne źródło informacji
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
MagdaBaj 05:44, 22 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Ja bym nic nie wywalala.pomysl o drzewach lisciastych jeszcze w tle.kolor daj może coś bordo może lub jasniejsza zielec.jak pieknie to jedno liściaste wygląda. Zazdroszczę Ci tego tła. Zajrzyj do mnie to zobaczysz jak pusto mam.Jalowiec też moze byc tlem dla innych roślin z przodu. Później bedziesz żałować że go usuwasz.Przemysl.Ja mój zostawię raczej.Dobze ze został Pieknie masz.Zrob plan chetnie popatrzę co wykombinujesz i może popatrzę
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Makusia 12:29, 22 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Też mnie interesuje, czy teraz można ciąć- ale bym pocięła swoje w ramach odstresowania
Picasso by wyszedł nie stożek
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Monka 21:42, 22 cze 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Makusia napisał(a)
Też mnie interesuje, czy teraz można ciąć- ale bym pocięła swoje w ramach odstresowania
Picasso by wyszedł nie stożek


Toszka dała fajny pomysł z tymi stożkami tylko ja mam strach w czterech literach , bo u mnie to wyjdzie chyba coś ... no własnie nie wiem co , nigdy nic nie cięłam w stożek , a tu takie choiny , przymierzam się do tego w sobotę zobaczymy
____________________
Monika ogród i co dalej
Toszka 22:52, 22 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
masz wujka Zbyszka speca od cięcia

tu masz wujka Bogusława speca od formowania

artykuł Danusi o cięciu iglaków

watek o tych świerkach, który warto przeczytać

dodam tylko, że przed domem mam zwykły świerk kłujący posadzony z choinki bozonarodzeniowej przez teścia... z szacunku do teścia nie wycinamy tego świerka, ale formujemy w walec. Gdyby nie cięcie ze świerka byłby już prawdziwy bydlak. Pierwszy rok wyglądał strasznie. Drapak. Teraz tworzy zgrabny słup, który strzyżemy raz do roku.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 08:10, 23 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No to ciachamy srebrniaki
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Monka 11:14, 23 cze 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Toszka napisał(a)
masz wujka Zbyszka speca od cięcia

tu masz wujka Bogusława speca od formowania

artykuł Danusi o cięciu iglaków

watek o tych świerkach, który warto przeczytać

dodam tylko, że przed domem mam zwykły świerk kłujący posadzony z choinki bozonarodzeniowej przez teścia... z szacunku do teścia nie wycinamy tego świerka, ale formujemy w walec. Gdyby nie cięcie ze świerka byłby już prawdziwy bydlak. Pierwszy rok wyglądał strasznie. Drapak. Teraz tworzy zgrabny słup, który strzyżemy raz do roku.


Toszka wielkie dzięki bez Ciebie zginęłabym jak Andźka w ziemniakach
____________________
Monika ogród i co dalej
Zana 11:24, 23 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A gdzie była Andźka w ziemniakach?
Odwagę cięć podziwiam, chociaż ja bym tych niebieskich chyba nie cięła (tzn. bałabym się). Wycięłabym za to to coś dwuczubkowe przy sośnie (ale tak całkowicie).
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monka 11:36, 23 cze 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Zana napisał(a)
A gdzie była Andźka w ziemniakach?
Odwagę cięć podziwiam, chociaż ja bym tych niebieskich chyba nie cięła (tzn. bałabym się). Wycięłabym za to to coś dwuczubkowe przy sośnie (ale tak całkowicie).


Masz na myśli tuje conica ? jeśli tak Toszka też doradza je usunąć , czyli co znowu kopie w sobotę ?
____________________
Monika ogród i co dalej
Zana 11:39, 23 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A ja nie wiem Kochana czy to conica, ale w każdym razie chodzi mi o tę grupę trzech iglaków i takie to coś koło sosny co ma dwa czubki, niższe od tego grubasa z tyłu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies