Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

zawitka 09:23, 25 sty 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Myszorku Piękna Twój ogród i skoro uCiebie dużo o wrbenie to mam pytanie .Kupiłam 5 szt na jesieni po 1 zł w doniczkach ponoć werbena .Schowałam ą na górze chłodne i ciemne miejsce i patrzę a ona puszcza gałązki są już ok 5 cm więc postawiłam na widno i chcą rosnąc psia mać ,Szkoda mi ich bo ś jasne chyba muszę przynieść do domu czy to możliwe że będzie to werben i będzie kwitła w tym roku Pozdrawiam Jeżeli masz jeszcze nasionka werbeny to plis Mogę zreważować się aksamitkaminiskimi pełnymi Pa Jak masz daj znać to wyślę kopertę ze znaczkiemna nasiona
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
myszorek 15:34, 27 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dziękuję za odwiedziny. Również pozdrawiam.


Halinko podaj adres, wyślę Ci werbenę.
Jeśli chodzi o werbenę w doniczce, to chyba jednak miała za ciepło i za wilgotno, skoro zaczęła rosnąć. To nic nie szkodzi. Pielęgnuj ją teraz-mało jest ciągle światła, więc te pędy ma pewnie rachityczne. Z pewnością zakwitnie w tym roku.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 16:02, 27 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Na całej połaci śnieg.





koronkę mam


kocia trasa- tam przy płocie świerki jednak będę sadzić, mam dość obcych widoków.

____________________
ogród zmyślony
myszorek 16:04, 27 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
lawendziak


werbeny


jabłoń

____________________
ogród zmyślony
myszorek 20:18, 02 lut 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Melduję, że nasionka wysłałąm we wtorek. Już powinny dochodzić. Wyjeżdżałam z domu to było masę śniegu, po powrocie śniegu nie ma. Jutro idę liczyć straty bukszpanowe pod domem. Wyłamało żywopłocik
____________________
ogród zmyślony
beta 22:54, 14 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witam

przeczytałam cały wątek z zapartym tchem...oczy mnie trochę bolą ale warto było....
nie chciałabym się powtarzać , ale niesamowitych zmian dokonałaś w ogrodzie, pokazując że może on być jeszcze piękniejszy....mam nadzieję że kiedyś i ja będę mogła czerpać tyle radości ze swojego kawałka ziemi co Ty
podziwiam Twoją pracowitość, wytrwałość i konsekwencje, mam nadzieję że te cechy przychodzą z czasem, bo jeżeli nie to przepadłam z kretesem

bardzo spodobał mi się pomysł "upchnięcia" placu zabaw na rabacie, jeżeli możesz Magdo, to napisz mi proszę co tam za podłoże dałaś-korę? i jak to się sprawdza? czy dziecię nie biega po roślinach?


będę wdzięczna za odpowiedź i sugestie

bo mój M jak usłyszał o "zamontowaniu" placu zabaw na rabacie to się za głowę załapał

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kondzio 22:54, 14 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dla was ode mnie walentynka
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kaisog1 22:55, 14 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Myszorku uściski walentynkowe posyłam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
matteuccia 22:24, 08 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 2
Witam, mam pytanie Czy werbenę patagońską sadziłaś z sadzonek czy z nasion? Bardzo mi się podoba i nie wiem czy jest szansa z nasion? Pozdrawiam - piekny ogród !!!!
matteuccia 11:40, 11 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 2
Witam, przejrzałam ponownie wątek i w zasadzie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie -zakupiłam już nasiona na allegro- zoabzcymy co z tego będzie. Pozdrawiam !!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies