Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 23:33, 09 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8379
No i tak. Jak powybierałam moje wymagania, to mi wyszło, że tylko jedna roślina spełnia te warunki świerk kaukaski 'Nutans' cyt. "Odmiana raczej oryginalna niż piękna"
Jeszcze mi chodzi po głowie dereń biały. W zimie gołe badyle przynajmniej by kolor ładny miały
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
natka098 23:44, 09 lip 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
A widzisz podmalowalan trochę wpadłam w trans jak dziecko z kredkami Ja jeśli o roślinki chodzi to słaba jestem. Musi mieć mała koronę też to drzewko i najlepiej zimozielone. A moze laurowisnia na pniu? Nie wiem dlaczego ale mi tam u Ciebie pasuje aby jakoś ułożyć po obu stronach drzwi to samo tylko w odbiciu lustrzanym.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Rojodziejowa 23:58, 09 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8379
Prawdopodobnie dlatego, że bryła budynku taka "klasyczna". Jakbym teraz budowała, to by to już inaczej wyglądało Teraz jak tylko mogę to gubię symetrię. A co do laurowiśni to piękna owszem, ale na mojej górce mrozów prawdopodobnie nie wytrzyma, zwłaszcza taka na pieńku, ale może się mylę.
A z roślinkami to ja też jestem słaba, ale w trakcie szperania parę rzeczy musiałam wyeliminować, stąd wiem, że u mnie nie mogą być A jeszcze chwila, a będziesz obcykana w roślinkach że ho ho
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
natka098 00:03, 10 lip 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
I tak już jest różnica z moją znajomością roślin bo wcześniej było a co to jest to żółte, a teraz potrafię strzelić nazwą i wreszcie rozumiem xo do mnie teściowa mówi jak pokazuje coś w ogródku. A cis na pniu? Tylko że chyba on majątek kosztuje.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Rojodziejowa 00:07, 10 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8379
Niedługo to będziesz teściową uczyć
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Gdanszczanka 01:20, 10 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
A się pobawiłam





a tu jedyne co może odstraszyć psa - oczywiście w obowiązkowej obwódce

____________________
pozdrawiam Gosia Nowoczesny ogród z lasem
jazzy 01:32, 10 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Hehe, dobre
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
anbu 08:16, 10 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
W takiej szkółce też bym dostała ślinotoku Fajne plany
____________________
Ania Ogród Ani :)
natka098 08:28, 10 lip 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Gdanszcanka ten głaz jest moim nr 1, Asia bierz te opcje, konieczie będzie problem z głowy.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Rojodziejowa 11:09, 10 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8379
Ha ha ha Gdańszczanka ładnie dałaś! Ten głaz mnie rozwalił W sumie to może najlepiej jak to okno zamuruję A poza tym to mój mąż jest chory jak ja coś o roślinach mówię i wczoraj mu właśnie takie zdjęcie pokazywałam, że był sam dom, trawnik i dwa głazy przy wejściu i zbijałam się, że on to by takie mógł mieć. Uśmiechnął się iiiii nie zaprzeczył

A tak na serio ten krzaczor pierwszy mi się spodobał. Nawet sobie powolutku coś właśnie w tym stylu układam. Wiecie co, ja z tymi kulkami, to mam problem, bo podobają mi się tylko w niewielu ustawieniach Generalnie mogę nawet stwierdzić, że jak dla mnie kulki na pieńku mogłyby nie istnieć Na pieńku lubię, albo jakiegoś wariota, albo coś wrzecionowate. Wiem, jestem cudak

anbu ja to wpadłam w jakiś stan chyba już podchodzący po jakieś niezrównoważenie jak tam weszłam Bardzo mi się spodobało jak były poukładane roślinki do sprzedaży. Pod pergolami porośniętymi jakimiś pnącymi roślinkami. Tych pergoli było sporo i wyglądało to cudownie.

natka a takie głaziąto to i u Ciebie by się nie zmieściło?






____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies