Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Patrycja_KG_Lu 13:44, 10 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2765
Jak wyglądają teraz Twoje irysy Gerald Dalby? Nadal mają taki ciekawy kolor liści?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Rojodziejowa 15:09, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
Makao napisał(a)
Cudny kolor tego Dark irysa. Czarny fiolet

Ano cudny
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:10, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
LIDKA napisał(a)
Irysek cacuszko.

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:12, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
Magleska napisał(a)
Gość warty obfocenia z każdej strony Niesamowity kolor

W pełnym rozkwicie jaśniejszy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:13, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
Wiaan napisał(a)
Ten Irys wygląda jak z materiału atłasowego, niezły okaz, co mnie u Ciebie akurat nie dziwi, same smaczki wyszukujesz

Na szczęście zechciał się ten smaczek rozmnożyć
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:36, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
Magara napisał(a)

Asia, ja Cię rozumiem
Kiedyś próbowałam sadzić zgodnie "z zasadami". Ale zawsze i tak albo coś wypadło samo z siebie, coś zostało zeżarte, a coś zostało podkopane Teraz jak sadzę to też na maxa upycham, będę się martwić "jutro"
Przestałam się też przejmować tym, że teoretycznie mam za blisko siebie drzewa i krzewy na rabatach - co roku i tak coś wypada więc z gęstego sadzenia w młodych ogrodach aż tak dużo nie zostaje


Tam też podchodzę do tematu w ten sposób. Jak trzeba będzie, to przesadzę Niewiele bylin mi się tak ładnie rozrasta, żebym je musiała dzielić.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:40, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
Wafel napisał(a)
Zjawiskowy irys, faktycznie jak z atłasu, czarny król w szacie... Asiu, ja tam lubię gęsto jak na angielskiej rabacie, rośliny się pięknie przeplatają


Też tak lubię Dlatego tak upycham kolanem
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:43, 10 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8717
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Jak wyglądają teraz Twoje irysy Gerald Dalby? Nadal mają taki ciekawy kolor liści?


One zielenieją. Teraz są takie:
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
nicol21 21:14, 10 maj 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10368
Rojodziejowa napisał(a)


Jak zakwitnie to się okaże Dokładnie w tym miejscu mi rosła w tamtym roku, więc liczę na to, że pozostawiła potomstwo, bo chyba przeżycie nie jest możliwe?

Co do czosnku Millenium to mój ma niecały rok. Nie widzę jakiegoś mocnego wzrostu, ale może ma jeszcze czas.

Ośmiał fajny, ale zdecydowanie ładniejszy jest teraz, gdy sam się wysiał Mogę nazbierać nasionek i dla Ciebie


Nie pomagasz w ograniczeniu liczby odmian ale jak bedziesz miała za duzo to myślę, że chętnie przygarnę Dzięki!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasiapod 21:34, 10 maj 2024

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Asia ale piękny ma kolor irys. Miałam żółte wyrzuciłam, nie lubie żółtego
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies