Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 21:32, 23 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
Dzięki Ludziska Bardzo jestem zadowolona. Kończyliśmy składać deszczu, już się ściemniało, ale byłam nastawiona na dwa dni roboty przy tym, bo tak przeczytałam w komentarzu.
Jutro potańcuję trochę z donicami, żeby to jakoś uprzytulnić
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
LIDKA 21:35, 23 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7334
Asia to czekamy na fotki.
Mebelki już wystawiasz? Moje jeszcze w pokrowcu.
Muszę jeszcze taras umyć bo zzieleniał.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Rojodziejowa 21:41, 23 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
Marcin89 napisał(a)
Bardzo ładnie wygląda pergola
A te graby to cudowne, co ile m od siebie?

W ogóle ogród wydaje się młody i w trakcie tworzenia, a tu takie drzewa duże!


Marcin, jakieś 3metry jest między nimi. Jutro Ci zmierzę dokładniej, bo nie pamiętam. Te graby posadzone w 2018, a już było je widać: https://www.ogrodowisko.pl/watek/6704-rojodziejowa-na-wygwizdowie-wojuje-z-glina?page=175

Najpierw poszły u mnie drzewa, żywopłot, a z resztą się kulam cały czas bardzo powoli
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Gruszka_na_w... 21:42, 23 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Miałaś nosa z wyborem tej pergoli. Pasuje jak ulał. Ciekawa jestem efektu tańca z donicami. Ale chyba trzeba będzie na to poczekać do pełni sezonu. W donicach będzie kwiecie?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Marcin89 21:45, 23 mar 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2566
Rojodziejowa napisał(a)


Marcin, jakieś 3metry jest między nimi. Jutro Ci zmierzę dokładniej, bo nie pamiętam. Te graby posadzone w 2018, a już było je widać: https://www.ogrodowisko.pl/watek/6704-rojodziejowa-na-wygwizdowie-wojuje-z-glina?page=175

Najpierw poszły u mnie drzewa, żywopłot, a z resztą się kulam cały czas bardzo powoli
Tak naprawdę tyle mi wystarczy. Nie musisz mierzyć, dziękuję
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Rojodziejowa 21:46, 23 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
LIDKA napisał(a)
Asia co się tak słabo chwalisz?

Pięknie z tą pergolą.

Dasz mi link na priv?

Ta co znalazłam i mi się podoba to mężowi nie. dlugooo będziemy szukać.



Lidziu to pergola z Leroy Merlin model Clima marka Naterial. Jak za taką kasę (jest teraz za 10 tys.) to super. Fajnie zrobiona instrukcja. Wszystko jasne, śrubeczki nawet zmyślnie zapakowane

Generalnie warto się przejechać i dotknąć na miejscu. My w tamtym roku ten model w mniejszym rozmiarze rozważaliśmy bo na żywo nas zaskoczył stabilnością.

Tu fotka z innej perspektywy jeszcze z bajzlem

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 21:57, 23 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Miałaś nosa z wyborem tej pergoli. Pasuje jak ulał. Ciekawa jestem efektu tańca z donicami. Ale chyba trzeba będzie na to poczekać do pełni sezonu. W donicach będzie kwiecie?


Z tym donicowym tańcem to może być rożnie Kwiecie na pewno też będzie, np. Supertunie. Na razie mam tylko dwie wysokie i kilka mniejszych, ale rozważam jeszcze inne donicowe możliwości.

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao 22:04, 23 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
No piękna. Leży jak ulał. Idealnie tam pasuje
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
LIDKA 22:05, 23 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7334
Fajnie wygląda. Czy ten daszek jest na stałe?

Chciałam z przesuwnym dachem z tkaniny. U nas taras od wschodu i nie mam za dużo światła w salonie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Rojodziejowa 22:09, 23 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
Makao, cieszę się, że się podoba nie tylko mnie

Lidziu, daszek jest żaluzjowy, ale nie można ich zsunąć na jedną stronę, a jedynie regulować odchylenie tych listew.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies