Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 23:33, 24 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Magara napisał(a)


I szklarnię swoją pokaż, pls Zapomniałam już jak Twoja wygląda a ojcowiznę postanowiłam przetracić na zachcianki


Miejsce ze szklarnią aktualnie niewyględne, więc pokażę Ci ujęcie z perspektywy żaby siedzącej w różach

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Patrycja_KG_Lu 23:36, 24 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2707
Jak z pocztówki z tym widokiem, a budowla wygląda w tym kolorze stelażu jak szklarnia, a nie poliwęglan.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Magara 23:40, 24 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Asia, dzięki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rojodziejowa 23:46, 24 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Jak z pocztówki z tym widokiem, a budowla wygląda w tym kolorze stelażu jak szklarnia, a nie poliwęglan.


No trzeba przyznać, że nie straszy Czasem szklana tak zaparuje, że wygląda bardzo podobnie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kordina 08:40, 25 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Rojodziejowa napisał(a)


Miejsce ze szklarnią aktualnie niewyględne, więc pokażę Ci ujęcie z perspektywy żaby siedzącej w różach


Piękne ujęcie z pozycji żaby potwierdza grzebiuszka
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Ewa777 13:51, 25 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18480
Zrobiłaś super ujęcie tej szklarenki Cudo
Pergola świetna, bardzo pasuje do domu i ogrodu. I czytam, że będziesz robiła skrzynie warzywne. Dzieje się
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
DariaB 14:19, 25 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Asiu fajnie, że pergola już stoi, wygląda całkiem porządnie, ciekawe jakie będziesz miała zdanie o niej po jakimś czasie użytkowania. Zdjęcie ze szklarnią cudowne!
Sadzonki traw bardzo ładne kupiłaś, a ja mały głuptasek dzisiaj się zorientowałam, że trzęślica to inaczej molinia i okazało się, że je mam haha.
Za te wysiewy to Cię podziwiam, ja w piątek posiałam po kilka ziarenek pomidorów i kraspedię jeszcze raz bo pierwszy siew mi nie wyszedł.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Rojodziejowa 14:22, 25 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Kordina napisał(a)

Piękne ujęcie z pozycji żaby potwierdza grzebiuszka


Grzebiuszce wysyłam podziękowania razem z uścikami
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 14:23, 25 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Ewa777 napisał(a)
Zrobiłaś super ujęcie tej szklarenki Cudo
Pergola świetna, bardzo pasuje do domu i ogrodu. I czytam, że będziesz robiła skrzynie warzywne. Dzieje się


Dzięki Ewo Mam nadzieję, że choć w połowie plan się uda
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 14:27, 25 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
DariaB napisał(a)
Asiu fajnie, że pergola już stoi, wygląda całkiem porządnie, ciekawe jakie będziesz miała zdanie o niej po jakimś czasie użytkowania. Zdjęcie ze szklarnią cudowne!
Sadzonki traw bardzo ładne kupiłaś, a ja mały głuptasek dzisiaj się zorientowałam, że trzęślica to inaczej molinia i okazało się, że je mam haha.
Za te wysiewy to Cię podziwiam, ja w piątek posiałam po kilka ziarenek pomidorów i kraspedię jeszcze raz bo pierwszy siew mi nie wyszedł.


Co z wysiewów będzie, to się zobaczy, ale to doświadczenie daje mi sporo radości. Śmiałam się z moim ostatnio, że ja się zachwycam przyziemnymi rzeczami. On patrzy w gwiazdy i marzy o teleskopie. A ja acham i ocham nad nasionami. Wczoraj mu pokazywałam nasiona w kształcie kałamarnic. To, że z takich popierdówek nasionek wyrastają taaakie rośliny jest niesamowite. Różniaste kształty, wielkości, temperatura kiełkowania, czy potrzebuje światła, czy nie. No jeszcze jestem w tym zielona i nie zawsze mam warunki i czas, żeby wszystko robić tak jak należy, ale cieszy mnie już samo to dziubanie i obserwowanie.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies