Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

_Martini_ 23:24, 20 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Moje też drugi sezon u mnie. Rosną w dwóch miejscach. Tam gdzie jest więcej słońca, w zasadzie prawie ciągle, to dopiero zaczynają kwitnienie. A tam gdzie wiecej cienia juz dorodne kwiatostany. Wydaje mi sie to dziwne, bo myślałam, że te nna słońcu szybciej ruszą.

Ze Swany załamka co mnie kurna podkusiło, żeby kupić coś czego nie znam. Ciekawe czy injak rosłaby w donicy ...
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
lindsay80 00:02, 21 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Przyjrzałam się teraz zdjęciom pod kątem trawnika - faktycznie lotnisko macie, jest co kosić!
____________________
Tu ma być ogród :)
_Martini_ 00:08, 21 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
A nooo Póki nie było pomysłu, to tak sobie mieliśmy. Brakuje nam sporego miejsca ze stołem, co by gości przyjąć, grilka wciągnąć... itp. Nie wiem tylko czy z pergolą kwadratową czy bez.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
mirkaka 13:55, 21 lip 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Ogród młodziutki ale jak to wszystko się rozrośnie to będzie szał. Same szpalery hortensji zachwycą
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
_Martini_ 18:54, 21 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Mirko, już teraz jak porównuję pierwsze zdjęcia to jest nieźle, więc powoli do przodu. Hortensje uwielbiam dzięki Szefowej. W zamyśle mój ogród ma byćtrochę monotematyczny, hortki, roze, trawki i kilka drobiazgów. Ale ten plan będzie trudno zrealizować. Wszystko przez Was
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
malkul 10:40, 22 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Sporo masz u siebie tych hortensji
ja mam tego Polar Bear u siebei i go uwielbiam miłością slepą
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
_Martini_ 15:09, 22 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Gosia, mam dwa polarne misie wsadzone dopiero tej wiosny. Bardzo mi się widzą i wiążę z nimi nadzieje
Twoje widziałam w szpalerku, gęsto. Jestem zdania, ze te rpsliny nie potrzebują zbytnio towarzystwa. Cudne są same w sobie.
Żałuję, że vanilki tak mi się rozkładają. Tylko jedna jest sztywna.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Flower1 14:02, 24 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Bardzo fajnie sie zapowiada, fajnie że masz hortki wsadzone gupami.Bardzo szybko sie rozrastają, widze po swoich. Moje też były wsadzane w zeszłym roku.Pozdrowionka zostawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
_Martini_ 18:54, 08 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Flower1 napisał(a)
Bardzo fajnie sie zapowiada, fajnie że masz hortki wsadzone gupami.Bardzo szybko sie rozrastają, widze po swoich. Moje też były wsadzane w zeszłym roku.Pozdrowionka zostawiam!

W zeszłym roku każdy krzaczek miał może ze trzy kwiaty a w tym roku po ostrym wiosennym cięciu jest busz. Jestem z nich bardzo zadowolona. A Vanilki mnie zawiodły. Dam im porządne podpory w przyszłym roku, to może lepiej będą wyglądać.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 19:11, 08 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Dzisiejsze zdjęcia

Żółte iglaki za limkami zmienią miejscówkę. W ich miejsce będą zielone i coś jeszcze



Takie kadry to chyba każdy na O. ma



A tu wreszcie mieczyki mają pąki. Jestem bardzo ciekawa kwiatów, mają być białe.

____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies