Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

Flower1 21:45, 16 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
CZeść! No super ta huśtawka, mi też się marzy kiedyś byliśmy u znajomych to kolejka była Leo cudowna ,lawenda też piękna u mnie niestety nie czuła się dobrze mimo że była okrywana.Pozdrawiam~!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:30, 16 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
Przyszłam do Ciebie po śladach z wątku Agaty z Zielonych Wrót.
Różyczka Swany będzie się pokładać, bo taka jest jej natura. To róża okrywowa. U mnie w wątku na str. 111 masz jej zdjęcie w roli okrywacza przestrzeni. Świetnie się w tej roli spisuje. Pasowałaby też do donicy.
Pozdrawiam
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
_Martini_ 10:02, 17 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Flower1 napisał(a)
CZeść! No super ta huśtawka, mi też się marzy kiedyś byliśmy u znajomych to kolejka była Leo cudowna ,lawenda też piękna u mnie niestety nie czuła się dobrze mimo że była okrywana.Pozdrawiam~!

Witaj Magda u mnie! Na huśtawce spędzają czas wszystkie pokolenia, mlodsi wymyślają różne zabawy np w pociag, a starsi po prostu odpoczywają. Tylko moja siostra, ktora ma chorobę lokomocyjną nie może na nią patrzeć
Lawenda mnie w tym roku zaskoczyła rozmiarem. Milion razy ją przesadzałam i wcześniej nie miała szansy pokazać na co ją stać. Czytałam gdzieś na wątku, że łatwo ją samemu wyhodować. Spróbuję.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 10:11, 17 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Przyszłam do Ciebie po śladach z wątku Agaty z Zielonych Wrót.
Różyczka Swany będzie się pokładać, bo taka jest jej natura. To róża okrywowa. U mnie w wątku na str. 111 masz jej zdjęcie w roli okrywacza przestrzeni. Świetnie się w tej roli spisuje. Pasowałaby też do donicy.
Pozdrawiam

Gdyby moja Swany tak wyglądała, to bym sie nie odważyła ani slowa powiedzieć. Twoja jest gęsta i ma dużo kwiecia. Moja totalnie leży, muszę zrobic jej zdjecie. Myślałam, że ona taka w ogóle będzie, ale skoro u Ciebie ma tak ładny pokrój to daję mojej szansę. Mam dwie sztukiwsadzone obok siebie.
Przy okazji pytanie o trawkę. Jaka jest na zdjęciu z różową jeżówką (obok jest fotka z werbeną)?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Gruszka_na_w... 17:51, 17 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
Jeśli myślisz o tej z z żółtawymi paskami, to jest to miskant chiński Zebrinus.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zagajanka 23:19, 17 lip 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Różyczka Swany będzie się pokładać, bo taka jest jej natura. To róża okrywowa. U mnie w wątku na str. 111 masz jej zdjęcie w roli okrywacza przestrzeni. Świetnie się w tej roli spisuje. Pasowałaby też do donicy.

Witaj w Twoim wątku
Swany to 100% okrywowa róża. Ale nie jest to w żadnym wypadku roslina do donicy, bo już w drugim roku wypuszcza 1,5 metrowe pędy-bicze i potrzebuje trochę miejsca by czuć się dobrze
Donicowa to Pashmina czy Lavender Flower Circus
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
_Martini_ 23:39, 17 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Janko, cieszę się, że zajrzalaś, witaj!
Ile wypuszcza??? Jak ja mam dwie obok siebie to tak jak kombinuję to mi miejsca nie starczy mus wstawic jutro tu fotkę i poprosic Was o radę.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
elka_ 00:26, 18 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Witaj _Martini_

Przeczytałam Twój króciutki wątek , wątek krótki, za to ogród już najwyraźniej ogrodowiskowy

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
_Martini_ 10:42, 18 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jeśli myślisz o tej z z żółtawymi paskami, to jest to miskant chiński Zebrinus.

Zanotowane. Ładnie się komponuje
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 10:44, 18 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
elka_ napisał(a)
Witaj _Martini_

Przeczytałam Twój króciutki wątek , wątek krótki, za to ogród już najwyraźniej ogrodowiskowy

Pozdrawiam serdecznie

Witaj Elka! Dziękuję za miłe słowa. Ogród powstaje już cztery lata, moje rośliny co rusz zmieniają miejscówkę. Ale na błędach się uczę
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies