Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Pokaż wątki Pokaż posty

... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Sebek 15:41, 08 mar 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No nieźle Chyba muszę jutro i ja się na jakies zakupy wybrać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Maly_Bialy_D... 16:23, 08 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Ale dzień faceta chyba nie jutro jest, tylko w piątek
A zakupy większości internetowe niestety, tylko będę kuriera w przyszłym tygodniu wyglądać Rozarium wysyła bynajmniej paczkę do mnie w poniedziałek
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Aurelllia 23:58, 08 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
To fajny dzień miałaś tyyyyyyyyyyyyyyyyle zakupów extra
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Maly_Bialy_D... 09:08, 09 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Fajny, szkoda, że tak co dzień nie można w moim przypadku to niestety limit roślinnych zakupów na ten rok zakończony, zostaje kwestia płotu i stołu biesiadnego.
Wiosna idzie i goście zaczynają zaglądać, a nie bardzo jest na czym usiąść na dworze
Ale ale - jeszcze od babci funkie dostanę
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
dana1s 09:46, 09 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basiu to sobie zrobiłaś prezenty na Dzień Kobiet.
Super zakupy
Róże piękne, Lykkefund to potwór. Na czym ją puścisz?
Ja w tym roku jeszcze nic nie kupiłam tylko wsadzam do koszyka i czekam na lepsze czasy
Może z wiosną jak się zazieleni ktoś zechce mój dom. Myślałam, że ta sprzedaż pójdzie szybciej a tu już minęło 3 miesiące i nic...
A ja mam takie plany
Pozdrawiam serdecznie i zaglądaj częściej !
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
BasiaLT 09:59, 09 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Super zakupy, oj będzie się działo
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Maly_Bialy_D... 10:18, 09 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Basiu masz rację, będzie się działo, muszę uzbroić się w cierpliwość, bo np. brzozę wyślą po połowie marca
Danusiu jestem pewna, że kupcy będą zachwyceni kiedy zobaczą Twój domek w ogrodzie, gdy ten obudzi się z zimowego snu! Kiedy się rozbuja nie będą mogli mu się oprzeć, bo zrobi na nich piorunujące wrażenie i sprzedaż domu murowana
Właśnie tego potwora chętnie puszczę po solidnej pergoli, tylko na razie nie mam na nią kasiorki, a czy ona już w pierwszym roku musi mieć tę docelową podporę, czy ją mogę tymczasowo na czymś podeprzeć? Masz ją u siebie?
Co do częstego zaglądania - kukam tu niemal po nocach, tylko nie piszę już bo nie mam sił. Teraz wzmożony okres w pracy, chcę ze wszystkim się wyrobić, by zdążyć na wiosnę cieplejszą i poświęcić się ogródkowi. Chyba w weekend jedziemy do tartaku po dechy na moje grządki
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
pestka56 10:42, 09 mar 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Większość pnących róż to potwory Tym bym się nie przejmowała. Jednak Lykkefund nie powtarza kwitnieja (jak mój Alchymist) i to dla mnie jest problem
Jeśli rośnie równie intensywnie jak moje pnące, to żeby ją ładnie od początku prowadzić powinnaś dać jej podporę. Moje dwie rosną przy domu. Mam zaistalowane linki, do których podwiązuję pędy rozpinając je poziomo, bo róże pnące chętniej kwitną na pędach poziomych.
____________________
Kasia
Maly_Bialy_D... 10:48, 09 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Ona ma być zasłoną dla budowy, która może zacząć się za nami w każdej chwili, poniżej przed nią będzie Anabelka, po bokach New Dawn i wiciokrzewy, więc jej kwitnienie pojedyncze nie jest dla mnie przeszkodą. W przyszłości planuję wprowadzić tam więcej bylin kwitnących o różnych porach, więc powinno być ok
Ja uwielbiam takie szalone, rozrośnięte rośliny Mam nadzieję, że za klka lat mało wolnego miejsca pozostanie w moim ogrodzie
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
pestka56 10:50, 09 mar 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Hortensje rosną w kwaśnej glebie !
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies