Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Pokaż wątki Pokaż posty

... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Maly_Bialy_D... 18:07, 10 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Nikt nie pomoże?
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
dana1s 19:22, 10 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basiu ładna, przekorzeniona sadzonka.
Obeschnięte albo od mrozu, albo zbyt ciasno były poustawiane . Nie wygląda na grzyba. Ja bym zostawiła, jak puści nowe te wytniesz i już
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 01:24, 11 mar 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Raczej nie grzybowe.
____________________
Kasia
Maly_Bialy_D... 10:01, 11 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Dzięki za pomoc dzisiaj pójdą do ogrodu. Sprzedawca obiecał, że dośle Henriego po weekendzie, pożyjemy zobaczymy
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
gosika67 22:27, 11 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ja też miałam wiciokrzewy ale są już wiekowe i zawsze łapie je mączniak, gubi liście i potem wygląda paskudnie Przytnę go do samej ziemi, zobaczę.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Maly_Bialy_D... 14:29, 12 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Gosiu mam nadzieję, że moje sobie jakoś poradzą, jeśli będę się z nimi męczyć pozbędę się ich niestety. Oby się przyjęły i rosły bez problemów. A czy miałaś któryś z wymienionych przeze mnie?
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
gosika67 14:34, 12 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Basiu ja tak dawno kupiłam wiciokrzew, że wtedy nie zwracało się uwagi na nazwy, wiem ,że mój ładnie pachnie.Na moim wątku wstawię zdjęcie jakie ma kwiatki, choć w tamtym roku skąpo kwitł.Może teraz jak go postraszę, to pokaże na co go stać.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Maly_Bialy_D... 14:45, 12 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Z chęcią zaglądnę do Ciebie Gosiu i popatrzę na zdjęcia
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
AniazZielone... 16:03, 12 mar 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witaj, przeszłam cały wątek, jestem pod wrażeniem ogromu pracy jaką wykonaliście.
U mnie jak kopałam pod ogródek warzywny też wykopałam różne rzeczy, głównie gwoździe i kawałki cegieł, ale nie było tego tyle, co u Ciebie.
Trzymam kciuki za ogród i Ciebie
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Maly_Bialy_D... 17:21, 12 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Witaj Aniu, z mojej ukochanej książki Wczoraj zauważyłam, że poziomki przezimowały mi w donicy, już spisywałam je na straty, a tu taka niespodzianka. Chciałam szybko wykopać dołek w ziemi, ale się nie dało, pół dnia walczyłam z perzem i kamlotami, ale się nie poddałam. Wreszcie poziomki zamieszkały w ogrodzie. Za to dziś nie mogę na kręgosłup, hehe. Zaraz biegnę z rewizytą do Ciebie

Rozłożyłam z mężem geo-włókninę pod przyszły warzywnik i zasypałam go żwirkiem. Miejsce na grządki niemal gotowe, teraz tylko czekać na telefon z tartaku. Warzywnik obwiedziony jest bukszpanami, które w przyszłości mam nadzieję stworzą ładny żywopłotek. Niestety mój psiak zaraz po wyjściu na dwór chce biec oznaczać na nich swój teren. Dlatego wpadłam na pomysł, że przed bukszpanami zrobię obwódkę z cegieł z odzysku. Parę cegieł miałam, więc kawałek "murku" już powstał, resztę muszę sobie przewieźć od rodziców. Żwirek w przyszłym roku planuję zastąpić jakimś grysem, otoczakami, gnejsem, czy czymś w tym rodzaju. Miałam usypisko pod przyszły taras, to trochę zebraliśmy i rozplantowaliśmy. Przyszły warzywnik wygląda teraz jak plaża, albo boisko do siatkówki Na miejscu pod dużym oknem z salonu nasypaliśmy zwykły piasek i przesadziłam swoje rozsady kocimiętki. Chyba jeszcze kilka naparstnic tam wsadzę, to będzie ładny widoczek. Jutro wyjdę na dwór, jeśli pogoda pozwoli pstryknę kilka zdjęć. Wiosnę już czuć w powietrzu
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies