Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

UrsaMaior 12:05, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Pech jakiś, jeden z moich wielkich Sango też chyba będzie do wykopania:/ Najgorsze, że nic mi tam innego nie pasuje.
____________________
ogród pod lasem
malgol 21:39, 11 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Pech jakiś, jeden z moich wielkich Sango też chyba będzie do wykopania:/ Najgorsze, że nic mi tam innego nie pasuje.


No nie gadaj!? Wuelki i zachorowal? Ja tam się na nich nie znam, ale wydawało mi się że z wiekiem zagrożenia raczej mijaja
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 22:03, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
No niestety:/ Kora mu oblazła, jakiś grzyb pewnie. Teraz nie wiem co z tym fantem zrobić, musi być coś do cienia.
____________________
ogród pod lasem
malgol 14:24, 12 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
No niestety:/ Kora mu oblazła, jakiś grzyb pewnie. Teraz nie wiem co z tym fantem zrobić, musi być coś do cienia.


No to Buczek jaki?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 14:29, 12 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
No może... mam jedną Zlatię z zeszłego sezonu, może tam wsadzę. Tylko, że ona wielka rośnie. Poza tym rabata kwaśna.
____________________
ogród pod lasem
malgol 18:33, 12 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A na wielkiego rodka catawbiense grandiflorum miejsca tam nie masz? On rośnie wielki ok 2 m i ma piekne liliowe wielkie kwiaty. Ja żałuję że wiecej ich nie nasadzilam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 18:37, 12 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jeden zestaw pomarańczowo czarny się sprawdził. Kwitną razem. To zestaw Montego Dona. Zna się gość na rzeczy

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 18:45, 12 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Pierwszy raz zakwitł od kiedy ho mam czyli od 3 lat


____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Magara 23:36, 12 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6792
Gosia, zestaw Monty Dona rzuca na kolana
Ja już chyba tracę cierpliwość do tulipanów
Jeszcze jakieś próby podejmę pewnie bo to zawsze były moje ulubione kwiaty (w czasach kiedy miałam je tylko w wazonie) ale chyba bez wielkiego rozmachu. Zaczaję się jesienią na EE bo dziewczyny polecają jako niezawodne (a Judith nawet liście wycina zanim całkiem obeschną )), może jakiś mix zrobię a w 2024 podejmę ostateczne decyzje w przedmiocie "tulipany i ja"

EDIT: rodek piękny mam dwa - jeden kupiony w zeszłym roku, jeden miesiąc temu - ale jakoś tak intuicyjnie czuję, że nie będzie nam razem łatwo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
malgol 11:22, 13 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Magara napisał(a)
Gosia, zestaw Monty Dona rzuca na kolana
Ja już chyba tracę cierpliwość do tulipanów
Jeszcze jakieś próby podejmę pewnie bo to zawsze były moje ulubione kwiaty (w czasach kiedy miałam je tylko w wazonie) ale chyba bez wielkiego rozmachu. Zaczaję się jesienią na EE bo dziewczyny polecają jako niezawodne (a Judith nawet liście wycina zanim całkiem obeschną )), może jakiś mix zrobię a w 2024 podejmę ostateczne decyzje w przedmiocie "tulipany i ja"

EDIT: rodek piękny mam dwa - jeden kupiony w zeszłym roku, jeden miesiąc temu - ale jakoś tak intuicyjnie czuję, że nie będzie nam razem łatwo


Emperory sa faktycznie niezawodne. ja tez wycinam jak mnie wkurzaja czyli szybko i nie czekam aż zaschną a kwitna co roku. I myslałam ,że na nich poprzestanę ,ale skusil mnie ten Monty Don tym ognistym zestawem. W jeden kocioł posadziłam jeo odmiany czyli Black Hero i Princess Irene a do drugiego Black hero i jakąs inną odmianę pomarańczową, pełną. Niestety zakwitła wczesniej i się minęły
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies