Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 15:04, 04 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
April napisał(a)


Extra
Kot pasuje do misy Nie wiem co by było gdyby nam koty nie pasowały Wymiana kotów? czy przemalowywanie


Mam jeszcze dwa koty , które nie pasują juz do misy, ale i z niej nie piją Znają się na rzeczy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 20:29, 10 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No to ostatnie tchnienie tulipanów. Tak jak przeczuwałam pomarańczowe odchodzą a czarne dopiero zaczynają... nie takiego efektu oczekiwałam



____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 20:37, 10 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jeszcze kilka póki żyją. Szczególnie że trafiło się kilka pomyłek i wylatują jesienia. Te żółte to exotic empetor kupione w renomowanej szkolce... Biedra okazuje się bardziej wiarygodna
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 20:45, 10 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AgaCzek 21:31, 10 maj 2022


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
malgol napisał(a)
Jeszcze kilka póki żyją. Szczególnie że trafiło się kilka pomyłek i wylatują jesienia. Te żółte to exotic empetor kupione w renomowanej szkolce... bieda okazuje się bardziej wiarygodna


Pięknie tutaj - a z ciekawości - za czarnymi tulipanami są dwukolorowe listki- co to takiego - jakiś dereń?
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
malgol 22:27, 10 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Tak Agata,to deren Ivory halo
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 08:31, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8341
Fajne te żółte, nie wywalaj. Przetestuj sobie malutkie, botaniczne. W tym roku znów mi zakwitły bez wykopywania i cackania.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 09:12, 11 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18149
Jakby nie psioczyć na tulipany (że wykopywać trzeba, że liście im schną itp) to są urocze. Ta żółta pomyłka bardzo ładnie tam wygląda, ja bym zostawiła (choć jak wiadomo, nie lubię żółtego) .
Trzymam dalej kciuki za klonika. Mój Sangokaku poszedł do klonikowego nieba.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 10:34, 11 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Fajne te żółte, nie wywalaj. Przetestuj sobie malutkie, botaniczne. W tym roku znów mi zakwitły bez wykopywania i cackania.

No fajne , ale tam miał byc łan emperorów Zabrakło na całą rabatę w sklepach juz nie było i upolowałam w szkółce. Opakowane , podpisane... Myślę,żeby przesadzić te żółtki na rabatkę gdzie mam same żółte a tu jednak znow spróbować z emperorami. Nie wiem tylko czy starczy mi samozaparcia ,żeby w odpowiednim momencie je wykopać i nie pomylić cebul
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 10:43, 11 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Jakby nie psioczyć na tulipany (że wykopywać trzeba, że liście im schną itp) to są urocze. Ta żółta pomyłka bardzo ładnie tam wygląda, ja bym zostawiła (choć jak wiadomo, nie lubię żółtego) .
Trzymam dalej kciuki za klonika. Mój Sangokaku poszedł do klonikowego nieba.


Tez nie lubię żółtego i tylko wiosna akceptuję jego jasniejsze odcienie Choć latem jeszcze kocham żółte rudbekie
Mój Sangokaku póki co żyje. Może jednak to jednak nie było nic grożnego? Może brudna gałązka?
Jego kolega Jordan już jest wielkim drzewem i nic mu nigdy nie było wiec żal by mi było Sangokaku nawet jesli miałby trafić do nieba
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies