Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

deszczowymaj 19:18, 19 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Łoo ...no niezły bajzlownik ..ale myślę ,że jak roślinność się obudzi nie będzie tak źle

Aniu a myślałaś może o siatce cieniującej ..? ja u siebie założyłam ,na razie dopóki tuje nie podrosną (tuż za płotem mam przystanek autobusowy) może być jako tymczasowe rozwiązanie , zanim żywopłocik Ci urośnie i osłoni .
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Zana 19:30, 19 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu siatka cieniująca przyszła mi przez myśl, bo to chyba tanie tymczasowe rozwiązanie. Tylko nie chciałabym zielonej, jakoś mi nie pasuje. W ogóle nie mam pomysłu jaki kolor by mi pasował!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 20:11, 19 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
NO, no, no, kto by się spodziewał zniknięcia rudery! To sytuacja z gatunku - z ruderą źle, bez rudery jeszcze gorzej... .
Życzę Ci kochana z całego serca, by szybko okazało się, że właściciele ładnie zagospodarują teren i problem tego co za płotem zniknie jak sen jaki złoty .
Rozważ jeszcze tymczasowo matę wiklinową.
Buziaki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
deszczowymaj 20:15, 19 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Właśnie o zielonej myślałam nie wiem jaki inny kolor by pasował hmmm..zielony wydaje mi się być najbardziej neutralnym ,ja mam taki ciemny/zgniły zielony całkiem dobrze to wygląda..w sensie da się przeżyć
Te siatki są lekko przeźroczyste ..
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Zana 20:17, 19 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mrokasiu chyba Cię myślami ściągnęłam, właśnie do Ciebie zajrzałam. Dzięki za podpowiedź maty wiklinowej, to może być najlepsza opcja w tej całej nieszczęsnej sytuacji. Najbardziej to bym sobie życzyła, żebym sama mogła zagospodarować ten teren za płotem (czyli rozwiązanie jak u Ciebie), ale to chyba właśnie tylko sen złoty.
Buziaki dla Ciebie też
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:19, 19 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu tak, wiem że są lekko przeźroczyste, to ich zaleta. Zieloną mają sąsiedzi nieopodal i jakoś mi nie podchodzi. Mrokasia podpowiada maty wiklinowe i to chyba wezmę jako opcję pod rozwagę. Dzięki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magara 22:06, 19 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Anula, wiedziałam po lekturze wątku Izy Ursy, że piękne zdjęcia robisz i wielokrotnie się za Twój wątek "zabierałam" ale za każdym razem jakoś utknęłam w gąszczu
Teraz nadrabiam, jestem w kwietniu 2017 i trochę boję się czytać i oglądać dalej, bo mi własne kompleksy z brakiem pomysłów, wiedzy i doświadczenia ogrodowego się spiętrzają
Zdjęcia cudne, oko masz wyborne, dar do komponowania roślin wielki, no w ogóle - szacun i wielka zazdrość
Lecę czytać dalej, podglądać, zapisywać co by tu zgapić i będę na pewno na bieżąco obserwować
Pozdrawiam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
BKosimkArt 22:34, 19 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ło Anulko ale miałaś kaktusowe widoki, cudne! Ja bym już jakieś sadzonki w kieszeni targała.. gdyby nie te kolce
Dziecię wielkie masz faktycznie, kurcze moja córa dopiero 11 lat ma a but 41... wzrostem będzie kiedyś jak u Ciebie coś czuję...
Bez rudery faktycznie dziwnie jakoś, ale moze idzie nowe lepsze... a żywopłot podrośnie przecież... będzie dobrze

Róże przyjmę z chęcią... może w końcu uda się do mnie zawitać...
Ściskam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Johanka77 23:09, 19 sty 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! Lanzarote! Byłam

Macham z Dubaju w oczekiwaniu na przesiadkę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
April 06:55, 20 sty 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10175
Zana napisał(a)
Mrokasiu chyba Cię myślami ściągnęłam, właśnie do Ciebie zajrzałam. Dzięki za podpowiedź maty wiklinowej, to może być najlepsza opcja w tej całej nieszczęsnej sytuacji. Najbardziej to bym sobie życzyła, żebym sama mogła zagospodarować ten teren za płotem (czyli rozwiązanie jak u Ciebie), ale to chyba właśnie tylko sen złoty.
Buziaki dla Ciebie też


Fajna wycieczka Oby nas klimat nie zmusił do pójścia w takie rośliny.

Popieram matę wiklinową. Ja miałam na małym kawałku i wytrzymała mi trzy lata. Wygląda lepiej, naturalniej niż takie plastikowe cieniówki. No i eM będzie mógł wydłużyć okres myślenia o nowej siatce
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies