Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Gruszka_na_w... 20:55, 20 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
A jak się teraz będzie nazywała była ruderowa?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gardenarium 20:56, 20 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja akurat była "kaktusiara" więc darzę szczególnym sentymentem. I kolorowe grysy użyte fajnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Helen 21:20, 20 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Też jestem ciekawa zmiany nazwy rabaty.

Myślę, że większość zmian, chociaż czasami się ich boimy, wychodzi jednak na plus. A na pewno każe nam mocno kombinować i zazwyczaj wymyślamy coś dużo lepszego niż było. Czego Ci bardzo, bardzo życzę.
No i czekam na foteczki. Jakoś ich teraz strasznie mało....

P. S. Taka "mądra/przemądrzała" jestem a nie umiem w kilku ważnych sprawach znaleźć dobrego rozwiązania. Tylko się kręcę w kółko
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 22:23, 20 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Zana napisał(a)
...

Ewo piękna jest ta Hayes Sturburst, ale ona chyba z tych bardzo kładących się, podobnie jak anabelki. Wiem, że to by mnie wkurzało. Czy Ty ją masz? Kojarzę u kogoś na forum.
Sporo osób ją ma. Ja jestem jedną z posiadaczek Kwiat ładny. Jakby gwiazdki na i obok siebie ale całość leży na całego. Kwiat ciężki, łodyga wiotka. Już 3 sezony u mnie. Ale może tak jak Pink Anabelle dopiero po 5 latach będzie sztywna.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magara 23:06, 20 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Zana napisał(a)
Magara no cóż, trudno mi ocenić Twoje kompleksy bo... nie masz wątku Może czas założyć i okaże się, że kompleksy nie są uzasadnione. Czytasz całość? No to szacun, bo trochę się tych stron uzbierało. Dziękuję za tyle komplementów, ale napiszę jak zawsze, że one są zdecydowanie na wyrost. Zdjęcia a rzeczywistość, to wiesz, trochę dwie bajki. Niewiele osób u mnie było, ale te co były wiedzą o czym piszę. Tak więc pozbądź się kompleksów

Anula, czytam, czytam, w każdej przerwie na kawę, jestem w drugiej połowie maja 2017
a co do wątku, to ja z tych długodojrzewających Ewie-Andzie już pisałam, że założę wątek jak kupię pierwszą przemyślaną roślinę mam nadzieję, że to będzie w sezonie 2020, mniej się skupię na wszechobecnych kotach a bardziej na nasadzeniach
a póki co muszę zwiększyć spożycie kawy bo mnie info o braku rudery zaintrygowało, a to chyba news jest
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Pszczelarnia 16:14, 21 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
inka74 napisał(a)
Sporo osób ją ma. Ja jestem jedną z posiadaczek Kwiat ładny. Jakby gwiazdki na i obok siebie ale całość leży na całego. Kwiat ciężki, łodyga wiotka. Już 3 sezony u mnie. Ale może tak jak Pink Anabelle dopiero po 5 latach będzie sztywna.


Nie mam jej. Może cięciem da się uzyskać sztywność na kilku (3-4 ) pędach tylko? Tak teoretyzuję.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
inka74 18:58, 21 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Mi się jeszcze to nie udało a cięłam już bardzo nisko
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 19:22, 21 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Anulka ależ miałaś cudny wypoczynek w pięknej scenerii, kaktusiki ładniutkie, aczkolwiek za nimi nie przepadam, i one za mną chyba też nie, niejednego uśmierciłam... czytam i oglądam, że ruderowa toż to już nie ruderowa... ale się u Ciebie podziało... buziakuję i pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
BKosimkArt 06:56, 22 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
To Dieter dla mnie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Agania 07:14, 22 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniu foty robisz cudowne, ale te ostatnie kaktusowe są super...co za klimat
gorący
Noworocznie pozdrawiam Aniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies