Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

anpi 19:47, 16 lut 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Ja też w ramach doleczenia choroby poszłam w sobotę coś podziałać w ogrodzie
na wszelki wypadek tylko na godzinkę ,ale poziom endorfin wzrósł...!, to może przyczyni się do szybszego zdrowienia
Fajnie że Tobie Anula udało się więcej podziałać w ogrodzie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Zana 19:50, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
antracyt napisał(a)
Skąd ja to znam


Wiecznie nienasycone optymistki z nas
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:52, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
galgAsia napisał(a)




No nie wiem, no nie wiem...
Takie powstrzymywanie się to może zaszkodzić na różne takie tam...
Jakby sobie Dianka w donicy posiedziała ze dwa lata, to wiesz, jaka byłaby ładna, wyrośnięta...?
Te zadołowane teraz wsadzisz i co będziesz miała w zapasie? no co?


Nie kuś, oj nie kuś. Nawet przemknął mi ten pomysł z donicą przez myśl, ale nie mam pomysłu na docelowe miejsce. A jakiś nowy zapasik na pewno się uskłada.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:54, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Też już nie uczestniczę w dyskusjach zakupowych. Czasem mi żal, że ten etap już za mną.Ale zdecydowanie lepiej śpię. Już nie majaczę o układzie rabat.


Tego braku majaczenia to Ci zazdroszczę. Ja w nieustającej malignie majaczenia nurzam się do umęczenia.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kokesz 19:54, 16 lut 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Moje carexy Evergold mam drugi sezon, jeszcze ich nie cięłam...i nie wiem czy w ogóle ciąć bo są bardzo ładne. Tak samo Ice dance. Muszę je ciąć?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
galgAsia 19:56, 16 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tnij! Bez litości! Serio, serio, bo latem będzie skubać...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zana 20:00, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April napisał(a)
Aniu, w sobotę też się powstrzymałam od wyjścia do ogrodu. Było okropnie. Dziś to co innego. Ja też cięłam trawy. Jeszcze dwa tygodnie i może skończę
Obornika nie zamawiałaś u tego pana co ci dałam namiary? Bo właśnie się zastanawiam czy nie zadzwonić do niego bo mi się zapasy kończą.
A Dianę gdzie wypatrzyłaś? Ja czyszcząc rabaty właśnie się zastanawiałam że jakoś łyso mam i muszę dokupić jakiś krzew do półcienia. Nie mam pojęcia co. Może dereń.


Nie pamiętam roku, żebym w połowie lutego już tak ostro ciąć trawiszcza. No ale jak nic wiosna będzie wcześniej.
Obornik kupiłam w pnosie przy Al. Krakowskiej i tam też były oczary. Dosłownie kilka sztuk. Dwie te Diane i dwa jakieś kwitnące na żółto, nie pamiętam nazwy. Były nieduże, ale ładne. A pojechałam tam celem zakupienia ciemierników. Niestety Niger były bardzo malutkie i nie wzięłam. Były też jakieś inne, bardzo ładne, wielkie, wypasione, ale cena też adekwatna do ich urody. Tak więc ciemierniki odpuściłam. Ale wracać na pusto? No nieeee! Tak więc załadowałam obornik i na osłodę wzięłam trzy sztuki bratków na balkon.
A o Twoim namiarze na obornik pamiętam i na pewno będę zamawiać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:03, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
anpi napisał(a)
Ja też w ramach doleczenia choroby poszłam w sobotę coś podziałać w ogrodzie
na wszelki wypadek tylko na godzinkę ,ale poziom endorfin wzrósł...!, to może przyczyni się do szybszego zdrowienia
Fajnie że Tobie Anula udało się więcej podziałać w ogrodzie


O tak, tak, poziom endorfin i u mnie od razu wyraźnie podskoczył do góry. Chociaż jak patrzę na te moje rozpierduchy ogrodowe to trochę słabo. Ale jako że dopiero luty więc optymizm co do zakończenia rewolucji włączony na maksa.

Zdróweczka życzę Aniu. Ty masz ogród przy domu, tak więc bez problemu spokojnie sobie wszystko ogarniesz.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:06, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kokesz napisał(a)
Moje carexy Evergold mam drugi sezon, jeszcze ich nie cięłam...i nie wiem czy w ogóle ciąć bo są bardzo ładne. Tak samo Ice dance. Muszę je ciąć?


galgAsia napisał(a)
Tnij! Bez litości! Serio, serio, bo latem będzie skubać...


Reniu, nie mam ani jednych, ani drugich. Czytam, że dziewczyny tną. A Twoje w ubiegłym roku cały sezon wyglądały ładnie? Bo ponoć one o ile teraz wyglądają ładnie to potem brzydną.
Mnie strasznie szkoda było ciąć seslerie jesienne, bo całe ślicznie zieloniutkie były. Ale ciachnęłam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 20:07, 16 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A ja chyba jutro sfinalizuję zakup trzech oczarów. Na razie do do ic. Raz kozie śmierć. I też miewam majaki na temat nowych rabat. I marzę by już nie mieć takowych
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies