Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Magara 23:34, 17 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Agania napisał(a)
Ja tam wolę parasolowatą od Genie, ale mam obie

Agania, dobry wieczór - a zdradzisz czemu wolisz parasolowatą???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Dragonka 19:48, 18 lut 2020


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Jak dobrze odwiedzić znowu tajemniczy ogród z Damą.. cześć Anulka Stęskniłam się za Twoim ogrodem, bardzo go lubię, i dzisiaj znowu z radością sobie pospacerowałam..do jesieni. Tyle mam do nadrobienia!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Kokesz 21:18, 18 lut 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Renatko, rok temu Mrokasia zachęcona pięknym wyglądem swoich turzyc po zimie, zaniechała ich cięcia. Turzyce po kilku tygodniach straciły swoją urodę, Ubiegłoroczne źdźbła uschły i było ich za dużo na wyskubywanie. Trzeba było w środku sezonu ciąć.

No to będę ciąć. A carex Praire Fire też się tnie po całości? Też jest ładna i nie ma przyschniętych liści.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Agania 21:34, 18 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magara napisał(a)

Agania, dobry wieczór - a zdradzisz czemu wolisz parasolowatą???

Jest wyjątkowa wyglądem przypomina drzewo tropikalne i kwiaty ma magiczne jak białe gwiazdy
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3772-ogrodowe-radosci-i-rozterki-ogrod-agani?page=1242
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lilarose 22:20, 18 lut 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Dzień dobry Anula, witam się z Tobą- bywam w Twoim ogrodzie regularnie i jestem od dwóch lat na bieżąco, oczywiście jak do tej pory incognito
Obserwuję Twoje rabaty, bo mam dużą część działeczki zacienioną, dlatego szukam i znajduję u Ciebie wiele inspiracji. Pomijam rozkosz w oglądaniu Twych cudnych zdjęć.
Doczytałam tu u dziewczyn, że tną carexy i się zadumałam- mam spore kępy Ice Dance- nie cięłam ich w ubiegłym sezonie i wyglądały super. Czy to był przypadek, który może się w tym roku nie powtórzyć? Naprawdę mam je ciąć?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 22:29, 18 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Agania napisał(a)

Jest wyjątkowa wyglądem przypomina drzewo tropikalne i kwiaty ma magiczne jak białe gwiazdy
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3772-ogrodowe-radosci-i-rozterki-ogrod-agani?page=1242

Agania, no popatrzyłam sobie... Gdyby takie zdjęcia szkółki miały to mogłaby bić po łapach konkurencję Ale mi z głowie nabałaganiłaś A ogólnie pięknie u Ciebie - czy ja kiedyś nadrobię te wszystkie wątki, które bym chciała choć obejrzeć??????????
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agania 08:24, 19 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magara napisał(a)

Agania, no popatrzyłam sobie... Gdyby takie zdjęcia szkółki miały to mogłaby bić po łapach konkurencję Ale mi z głowie nabałaganiłaś A ogólnie pięknie u Ciebie - czy ja kiedyś nadrobię te wszystkie wątki, które bym chciała choć obejrzeć??????????

Ja jestem zafiksowana cała na magnolie...mam gorzej w głowie...a wolnejj chwili zapraszam
Anula sorrki, że my tu gadu, gadu o magnolkach u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwk4 08:30, 19 lut 2020


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Cześć Aniu. Ogarniasz już trawy? Co juz wycięłaś? Buziaki zostawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
galgAsia 07:42, 20 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anulka, w ogrodach już praca wre
Gdzie jesteś?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Johanka77 07:39, 24 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kochana, dwie sprawy:

1. Po pierwsze wstawaj już
2. Powiedz mi, w jakiej odległości masz annabellki? Robię rabarę za domem i zastanawiam się, czy kupić 3 czy 5 krzaków
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies