Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

deszczowymaj 13:49, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dziewczyny widzę ,że u Was to samo co u mnie nic mi się nie chce i najlepiej też poszłabym spać ..no ale nie mogę

Anulka zdrówka przesyłam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
April 14:23, 10 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10232
W Warszawie burza. Też bym zległa na biureczko ale co chwila ktoś mi włazi do pokoju i coś chce, zero empatii w społeczeństwie
____________________
April April podbija las Mazowsze
KasiaBawaria 08:05, 11 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
O widze humor mamy podobny Tez bym tylko spala. Wogole cala zime byl z checia przespala.
Weszlam i bardzo spodobala mi sie ta twoja naparstnica.Cudnie wyglada.
____________________
Zapraszam na kawe
Kawa 10:16, 11 lut 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania buziaki zostawiam
zdróweczka życzę
ja już to przeszłam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
DorKa 11:17, 11 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Zana napisał(a)
Mrokasiu u mnie nic ciekawego, zastój psze Pani, zastój zimowy trwa. Dzięki za podpowiedź, ale zapomniałam napisać, że nie chcę drewnianych. Balkon mam taki całkiem nowoczesny design. Potrzebuję z jakiegoś tworzywa, zimujące bezproblemowo.


Mnie eMuś robił takie donice z płyty pilśniowej obitej technorattanem. Całość uszczelniona folią w płynie. Bez styropianu bo tylko sezonowe sadziłam.
Stały całe lata na dworze i nic im nie było

Zdrówka życzę. U nas też epidemia w szkole i przedszkolu. Jednostki się tylko trzymają. Grypa z wysoką gorączką
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magara 22:43, 11 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6738
Anula, czytam że choroba dopadła Pacholę - zatem dla niego dużo zdrowia i szybkiego powrotu do szkoły , a dla Autorów - żeby się nie zarazili i pozostali w dobrym zdrowiu
A przy okazji - czy masz już jakieś przemyślenia odnośnie magnolii? Osobiście czytam, szukam i nie mam wyników bo każda jedna mi się podoba Przeważnie wszyscy piszą, że stanowisko osłonięte i słoneczne musi mieć większość odmian, dziś u jednego sprzedawcy wyczytałam, że półcień też może być no i się pogubiłam Jak masz jakieś lepsze przemyślenia to podziel się, z góry dzięki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mary 00:01, 12 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
galgAsia napisał(a)
Anulko, a co tam u Ciebie? Lady już przebudzona z "zimowej" drzemki?
A z konkretów - masz u siebie jakieś zimozielone paprocie? Ale takie "na pewno" zimozielone? bo teraz to i ja mam parę, tylko co to za zima była...

Paprotka zwyczajna.
U Zielonej Marty rośnie. Tylko jedno zdjęcie w wyszukiwarce się załapuje niestety.
Też ją mam, ale u mnie jakoś wolno rośnie. Marta miała duży kawałek obsadzony tą paprocią.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 00:09, 12 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Zana napisał(a)


To naparstnica zwyczajna (Digitalis grandiflora), odmiana Carillon. Zimuje u mnie już od kilku lat bez problemu. Wysiewa się i można dzielić.


Jeżeli to bylinowe, to możesz spać spokojnie.

Ciekawe czy te naparstnicę będą się tak samo zachowywać. Bo ta Anuli to grandiflora (zwyczajna), a ta Izy to hybryda (mieszańcowa).
(O ile dobrze kojarzę to Iza ma Spice Island z ZP).
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
UrsaMaior 08:43, 12 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8280
Tak, tak, to Spice Island. Nasadziłam jej chyba 6 sztuk, będę obserwowała. Bardzo na nią liczę.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 15:23, 12 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przyszłam się przywitać, bo ja nadal ze snu zimowego nie mogę wyjść - dzieci absorbują ostatnio cały "wolny" czas.

No ciekawa jestem jak w tym sezonie zaprezentuje się postruderowa
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies