Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Kokesz 20:31, 16 lut 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6614
I w zeszlym sezonie były ładne a teraz jeszcze ładniejsze. Ice dance mam bardzo wysokie a seslerie też zieloniutkie.
Jutro im cyknę fotki.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
BKosimkArt 20:47, 16 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ja też się dziś nie powstrzymałam od ciecia i porządków ns rabatach... ald dużo tego, liczę na jutrzejszy dzień, oby było tak jak dziś..

Sklepów nie odwiedzam ale za to pozamawiałam trochę w necie
Na poprawę humoru
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gruszka_na_w... 20:53, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Kokesz napisał(a)
I w zeszlym sezonie były ładne a teraz jeszcze ładniejsze. Ice dance mam bardzo wysokie a seslerie też zieloniutkie.
Jutro im cyknę fotki.


Renatko, rok temu Mrokasia zachęcona pięknym wyglądem swoich turzyc po zimie, zaniechała ich cięcia. Turzyce po kilku tygodniach straciły swoją urodę, Ubiegłoroczne źdźbła uschły i było ich za dużo na wyskubywanie. Trzeba było w środku sezonu ciąć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 22:22, 16 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
Zana napisał(a)


Kombinuj, kombinuj.
Powiem Ci szczerze, że jak obejrzałam fotki w necie, to ta parasolowata nie robi na mnie jednak wrażenia. Raczej nie jest tak spektakularna jak te kwitnące wczesną wiosną przed rozwojem liści.

parasolowatą odpuściłam, stawiam na Gienkę - może nie jest to bardzo wyszukany wybór, ale niech będzie moją pierwszą i mam nadzieję, że będzie się zachowywać nie kapryśnie a przykładnie
fajnie, że coś na działce podziałałaś - ogólnie zazdroszczę wszystkim, którzy już coś robią na swojej działce byłam tydzień temu, wycięłam astry i rozchodniki, ale reszty nie śmiałam ruszać - wszystko wygląda jakby jeszcze na zimę liczyło ale to Kaszuby, wiadomo, wszystko się może jeszcze zdarzyć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 22:37, 16 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Renatko, rok temu Mrokasia zachęcona pięknym wyglądem swoich turzyc po zimie, zaniechała ich cięcia. Turzyce po kilku tygodniach straciły swoją urodę, Ubiegłoroczne źdźbła uschły i było ich za dużo na wyskubywanie. Trzeba było w środku sezonu ciąć.


Dokładnie tak było! Majówkę spędziłam plując sobie w brodę i wycinając nożyczkami po kilka żdźbeł. Najgorzej wyglądające kępy ścięłam po całości. Nie powtórzę tego błędu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:39, 16 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Anula, to ładnie podziałałaś I taki hart ducha wykazałaś nie kupując tego oczara .
Ja nic ogrodowo nie dała zrobić w ten weekend. Zdążyłam tylko obejść całość z kawą w dłoni .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 07:46, 17 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9893
Aniu, ja mam jeszcze pytanko odnośnie oczara. Czy nie boisz się że na naszych piaskach może mieć za sucho? No i przeraża mnie to okrywanie na zimę, przynajmniej młodych egzemplarzy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
KasiaBawaria 08:19, 17 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moja sasiadka ma oczara i niggdy go nie okrywala. A u nas zime wiatry i zimy do -30 stopni. One chyba nie sa az tak wrazliwe.
____________________
Zapraszam na kawe
Agania 08:48, 17 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja tam wolę parasolowatą od Genie, ale mam obie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
April 11:12, 17 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9893
KasiaBawaria napisał(a)
Moja sasiadka ma oczara i niggdy go nie okrywala. A u nas zime wiatry i zimy do -30 stopni. One chyba nie sa az tak wrazliwe.


U mnie jednak inna strefa klimatyczna, pod Warszawą, niemal nad Bugiem. Nawet ambrowce mi w szkółce odradzali bo za zimno.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies