Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:42, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
UrsaMaior napisał(a)
Anula, kocham Twoje klimaty! Fajne te tiarelki, mam jedną, pięknie rośnie, to chyba od Ciebie właśnie? Na pewno z darów. Dokupię jeszcze.


Tak mi się coś po głowie kołace, że Ci zatargałam kiedyś jedną. Możesz ją dzielić, no i u mnie czasami się wysiewa. Ty chyba dostałaś taką siewkę, akuratnie mi zawadzała.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 21:45, 26 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Mam o tiarelkach bardzo dobre zdanie odkąd niedawno podzieliłam kwitnącą i nie tylko nie zdechła ale wręcz urosła w oczach! Normalnie niczym ta tawułka od Ciebie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 21:47, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
deszczowymaj napisał(a)


Cudownie masz !

Jest i moja ulubiona rabata Uwielbiam ją i tą moją też


No cóż mogę rzec, generalnie też ją lubię, choć ma pewne niedoróbki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Helen 21:56, 26 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Cuda po prostu.
Uwielbiam te klimaciki światłocieniste, śliczniaste są.
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 22:02, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pieję z zachwytu na dopieszczeniem ogrodu


Sylwuś, nie piej, bo on wcale nie jest dopieszczony, w wiecznej budowie i zarazem przebudowie

Chociażby tutaj: strasznie denerwuje mnie łysy płot o tej porze, tam są hortensje, akurat teraz przycięte więc płot łysy. Na rabacie przytarasowej pomarniały róże, padła wiśnia umbra, wszystko do przeróbki, aż mi się nie chce tam patrzeć. Aktualnie trwa bajzel z tworzeniem rabaty pod małym domkiem i przeniesieniem nań Lady.
No i się w niedzielę poryczałam, bo magnolię po dziadku (tę pod którą siedzi Lady) już z korzeni powycinałam, wystarczy tylko silnie pchnąć i będzie po niej.
I jak już jest "po ptakach" to mi przyszło do głowy rozwiązanie, że byłby i wilk syty i owca cała. Za późno. Mam nadzieję, że dziadek tam z góry jakiegoś przekleństwa na mnie nie ześle.
Jordanowa jak widać wcale tak piknie, ślicznie nie wygląda. Drugiej strony działki to nawet nie pokazuję, bo tam to dopiero jest sajgon. Ale pokażę, kiedyś.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Helen 22:06, 26 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Anulka, Ty masz wszędzie pięknie, wszędzie
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 22:07, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Makao_J napisał(a)
Dobrze, że wróciłaś.


Jestem, jestem. Dużo mam pracy w pracy i trochę problemów, więc mam takie "znikające" okresy.

Juzia napisał(a)


No właśnie wiem.
Już mam plan na srylion pomarańczowych tulipanów


Taaak, też bym se nasadziła, ino na razie nie mam gdzie


galgAsia napisał(a)
Anulku

Dobrze znów móc oglądać Twoje światłocienie
Oczywiście masz tego świadomość, że moja cienista jest w dużym stopniu zainspirowana Twoimi rabatami...? Tym większą mam radochę, oglądając cudny oryginał


Asiu, bardzo się cieszę, że moje skromne poczynania mogą być inspiracją. Zawsze jednak powtarzam, że poprzez zdjęcia kreuję ładniejszą wersję ogrodu aniżeli on w rzeczywistości wygląda. Ale światłocienie są i są super
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasya 22:07, 26 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41998
Jakiej trawki pilnują gołąbki ?
Bajzel roboczy u ciebie uroczy ..... taki rym mi się stworzył
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Zana 22:10, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Magda70 napisał(a)


Tak po prawdzie to to jest taki trochę bylinowy przechowalnik, rozmnażalnik. Do wykorzystania / przesadzenia chyba w przyszłym roku


Johanka77 napisał(a)


LOVE ❤️ LOVE ❤️ LOVE


. Jak Ty robisz te serduszka? Nie umiem Ci drzewa doradzić, dzisiaj doczytałam zaległości u Ciebie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:18, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Margerytka40 napisał(a)


Dzieki kochana za zdjęcia. Z tym ES to może ta pogoda w tym roku, wszystko jakoś tak dziwnie rośnie.
Nabyłam sobie tego klonika, plakietka B a klonik ES. Nóż w kieszeni się otwiera.
Anuś ja już nie wiem jak się zachwycać tak cudne to u Ciebie wszystko


Eee tam cudnie, patrz post wyżej. Swojego ES chyba będę przesadzać, ale teraz to już chyba do jesieni poczekam. Marnie mi tam rośnie, gdzie teraz jest.

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Z tego nowego derenia będziesz miała wielka pociechę. Ma olbrzymi potencjał.
A Montana u Ciebie tworzy zwartą kępkę, czy się rozłazi? Bo u mnie połowa jest zwarta, a połowa nie.


Haniu, montany mają u mnie zwarte kępy. Widać je fotkach postruderowej, kępki bliżej trawnika. Wielką kępę widać na fotce wyżej z rabatą podokienną - kępka w nóżkach patyka magnolii po lewej stronie to właśnie montana.

Zachwycają mnie te gałązki derenia I kwiatki trochę urosły.



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies