Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:23, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)
Mam o tiarelkach bardzo dobre zdanie odkąd niedawno podzieliłam kwitnącą i nie tylko nie zdechła ale wręcz urosła w oczach! Normalnie niczym ta tawułka od Ciebie .


Prawda, że cudne roślinki? Co roku je pokazuję na ruderowej i dopiero w tym roku jakieś łaaał na tiarelki na forum. O co kaman?

U Ciebie cała mnogość a u mnie jeden jedyny Kwiatek Guernsey Cream


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:24, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen napisał(a)
Cuda po prostu.
Uwielbiam te klimaciki światłocieniste, śliczniaste są.


Helen napisał(a)
Anulka, Ty masz wszędzie pięknie, wszędzie


Helen, zdejmij już te różowe okulary
Dzięki wielkie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:27, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasya napisał(a)
Jakiej trawki pilnują gołąbki ?
Bajzel roboczy u ciebie uroczy ..... taki rym mi się stworzył


To hakone All Gold.
Rym taki częstochowski, daleko z taką poezją pani nie zajedzie. O wydaniach tomików nie ma co marzyć
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Juzia 22:28, 26 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Rym jest dobry! Akuratny!
Nie znasz się!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Zana 22:30, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Juzia napisał(a)
Rym jest dobry! Akuratny!
Nie znasz się!



Łot durna ja
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasya 22:37, 26 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41943
Zana napisał(a)


To hakone All Gold.
Rym taki częstochowski, daleko z taką poezją pani nie zajedzie. O wydaniach tomików nie ma co marzyć

Nawet nie śmiałam o tym pomyslec
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 23:13, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Zana napisał(a)


Sylwuś, nie piej, bo on wcale nie jest dopieszczony, w wiecznej budowie i zarazem przebudowie

Chociażby tutaj: strasznie denerwuje mnie łysy płot o tej porze, tam są hortensje, akurat teraz przycięte więc płot łysy. Na rabacie przytarasowej pomarniały róże, padła wiśnia umbra, wszystko do przeróbki, aż mi się nie chce tam patrzeć. Aktualnie trwa bajzel z tworzeniem rabaty pod małym domkiem i przeniesieniem nań Lady.
No i się w niedzielę poryczałam, bo magnolię po dziadku (tę pod którą siedzi Lady) już z korzeni powycinałam, wystarczy tylko silnie pchnąć i będzie po niej.
I jak już jest "po ptakach" to mi przyszło do głowy rozwiązanie, że byłby i wilk syty i owca cała. Za późno. Mam nadzieję, że dziadek tam z góry jakiegoś przekleństwa na mnie nie ześle.
Jordanowa jak widać wcale tak piknie, ślicznie nie wygląda. Drugiej strony działki to nawet nie pokazuję, bo tam to dopiero jest sajgon. Ale pokażę, kiedyś.


A tam Nie znam ogrodu w którym w danym momencie nic by się w którymś kąciku nie działo, to normalne Ja mówię o wypielęgnowaniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:16, 26 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6652
Anula, ja to nie mogę się zdecydować czy mi lepiej jak zdjęcia wrzucasz (bo piękne są i mi ich zawsze brakuje) czy mi gorzej (bo w depresję wpadam, że u mnie taka bida z nędzą)...
Jedno co pewne - nawet jak piszesz, że bajzel pokazujesz to on jest mega malowniczy
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 23:21, 26 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8311
Zana napisał(a)




Helen, zdejmij już te różowe okulary
Dzięki wielkie.

Okulary owszem mam, ale w czarnej oprawie. W różowych nie gustuję stety/niestety
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 23:36, 26 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zana napisał(a)


No tu jej wymyśliłam miejsce zimową porą. To ten patyk po lewej stronie. Nic lepszego na razie nie wydumałam.


miejsce bardzo zacne. Dobrze jej tam powinno być.

A magnolii dziadkowej nie żałuj, ją już należało wyciąć mimo sentymentów.
Dopiero teraz zobaczyłam ile ty trawnika skubnęłaś przy tym połączeniu rabaty z rzeźbą )
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies