Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Magda70 08:14, 27 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zana napisał(a)


Zachwycają mnie te gałązki derenia I kwiatki trochę urosły.





Też mnie zachwycają, mój pierwszy raz w tym roku zakwitł więc jestem mega szczęśliwa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
galgAsia 08:26, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zana napisał(a)


Prawda, że cudne roślinki? Co roku je pokazuję na ruderowej i dopiero w tym roku jakieś łaaał na tiarelki na forum. O co kaman?
Ooo przepraszam , ja w ub. roku przez Ciebie kupiłam 3 tiarelki - Pink Skyrocket, Sugar and Spice i Wherry'ego. Tylko się wcześniej nie chwaliłam... bo mnie tu oficjalnie nie było...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mgduska 09:17, 27 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zana napisał(a)





Przyłączam się do ochów i achów: och jak pięknie u Ciebie. Te drzewa wokół sprawiają wrażenie dostojeństwa - nawet ta kobita, co u Ciebie siedzi, nie zgarbiła się ani ciut, nie wypada po prostu
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 09:30, 27 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Zana napisał(a)


Prawda, że cudne roślinki? Co roku je pokazuję na ruderowej i dopiero w tym roku jakieś łaaał na tiarelki na forum. O co kaman?

no ja postanowiłam zastapić nią moje okropne żurawki- jakaś dyskusja sie na forum przetoczyła, że tiarelki bezproblemowe. No to wymieniam
Jaka odmianę masz na postruderowej?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
UrsaMaior 10:17, 27 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Zana napisał(a)


Tak mi się coś po głowie kołace, że Ci zatargałam kiedyś jedną. Możesz ją dzielić, no i u mnie czasami się wysiewa. Ty chyba dostałaś taką siewkę, akuratnie mi zawadzała.


Coś innego Ci przypadkiem nie zawadza jeszcze?;D
____________________
ogród pod lasem
AgnieszkaW 17:50, 27 maj 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kocham te Twoje światłocienie ogrodowe
Czy Bloomerang faktycznie tak długo kwitnie jak zachwalają?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Juzia 20:54, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Anula... Ty masz chyba sucho u siebie? Czy źle kojarzę?
Co na sucho i ciemno z trawkowatych???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 21:17, 27 maj 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Aniu, świetne zmiany u ciebie
Ja tiarelki też kocham Od kilku lat. Ale mam ich stanowczo za mało
____________________
April April podbija las Mazowsze
nataliasz 23:11, 27 maj 2020

Dołączył: 22 sie 2017
Posty: 47
Pięknie u Ciebie wygląda tiarella. Lekko jakoś... Super!




____________________
Natalia Ogród Natalii
kwartet 23:32, 27 maj 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Kiedyś w jakimś filmie widziałam buduar wielkiej artystki, w nieładzie oczywiście , wielce mi się podobał i te twoje rozgrzebane rabaty nieodparcie mi go przypominają.Z Tarcią smsowałyśmy że kreatywność nas goni.Myślę że ta potrzeba piękna ratuje nas i uwrażliwia . Proces tworzenia nawet w bólach jest tak satysfakcjonujący że jak już dochodzimy do końca to trochę żal że to już.Dlatego te nasze ogrody to nigdy nie będą już.I tego się trzymajmy.
Zdjęć to już chwalić nie mam siły.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies