Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

jolanka 07:41, 18 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
A u mnie podlało. Nawet nawóz na trawniku rozpuściło, nie musiałam podlewać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 07:46, 18 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jolanka szczęściara. Mus do Ciebie zajrzeć, zakupy posadzone obejrzeć. Mam nadzieję, że fotki som!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
olga80 07:49, 18 kwi 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Zana napisał(a)
Liczę na sadzone jesienią narcyzy, ale na razie same liście są między żurawkami:



I taki widoczek, a reszta to się nie nadaje do pokazywania.






Tego lasu za płotem szczerze zazdraszam
Widoki ogrodowe jak zawsze cudne
____________________
Teresa Moje małe królestwo
mrokasia 08:16, 18 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18048
Hej Anula .
Ciekawa jestem tych Twoich narcyzów. W zeszłym roku nie sadziłam. Ale widzę że wyszło kilka z poprzednich lat, same liście oczywiście i tak chyba zostanie.
U mnie trochę padało ale głębiej ziemia sucha jest.
Aha, chciałam powiedzieć że wszystkie moje tawułki przeximowały łafnie i póki co rosną w oczach . Cztery musiałam przesadzić bo po wywaleniu jałowców znalazły się na pełnym słońcu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 09:17, 18 kwi 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)
Łucja to ja Ci zazdroszczę. Ta nasza działka jest tak położona, że musi się naprawdę szerokim frontem deszczowym zaciągnąć, żeby tam padał deszcz. Jakoś tak się te cyrkulacje powietrza układają, że deszcze często ten teren omijają.

Paulinka no ja w sobotę to też będę z wężem latać jak nic.


Dokładnie to samo u nas - wszędzie dookoła pada, a u nas sucho:/
Zapowiada się rok odwrotny do zeszłego - a w zeszłym prawie wcale nie musiałam podlewać
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Anda 09:20, 18 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33545
Piękne foty półcieniste, bardzo klimatyczne Szafirki szerokolistne są śliczne. Mnożą się tak samo mocno jak te wąskolistne?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 09:24, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U nas wczoraj padalo i jak się zdecydowaliśmy posypac nawozem, to przestało'. A musieliśmy wychodzić.. wypadaloby podlać, bo raczej rosa poranna nie rozpuscila
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 09:47, 18 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tereniu las został co nieco przetrzebiony, ale mam nadzieję, że jednak zielona ściana zostanie jako tło.

Kasiu też jestem ciekawa, sadziłam jesienią. W innym miejscu mam kilka sztuk sadzonych jesienią 2016, w tym roku też wyszły i nawet zakwitły. Niestety nie sfociłam. Rewolucję u Ciebie śledzę.

Asia obyś nie wykrakała! Ale ktoś mi ostatnio powiedział, że jak kwiecień taki gorący, to lata nie będzie. Oby też nie miał racji, no kicha by była.

Ewa mam je pierwszy raz, więc nie wiem. Trzeba zapytać Iwonkę od przerwy kawowej, ona ma na pewno drugi rok a może dłużej.

Kasia no raczej wypadałoby podlać. Masz zajęcie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 10:22, 18 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anulka mi odmianowe narcyze zakwitły tylko raz. Natomiast te zwykłe żółte kwitną pięknie każdego roku
Nie kupuję już tych odmianowych, chociaż były piękne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
_Martini_ 22:30, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Przyszłam zapytać o trawę. Pamiętam takie zdjęcie (tzn. mam je na dysku ), na którym pokazujesz fajną trawkę przy rh Królowa Jadwiga. Jak ona się zwie? Opowiedz mi o niej
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies