Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

paulina_ns 20:40, 22 kwi 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Aniu pokazujesz rośliny o których nazwy nawet nie miałam pojęcia, a są takie śliczne lubię do Ciebie zaglądać, zawsze mnie z czymś natchniesz ja też dzisiaj rozglądałam się za pokrzywami podczas spaceru, jutro idę na łupy gnojówka śmierci niesamowicie, ale mojemu psu w tamtym roku smakowała sąsiadom raczej nie powinno przeszkadzać, jak nie raz nawiozą pola to okna w domu nie otwieram
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
tulucy 20:47, 22 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Pokrzywy mam, mus wiadro zdobyć, bo w moich klasycznie dna popękały po zimie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Zana 21:13, 22 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Paulinka miło mi bardzo czytać to co piszesz. Wiesz, u mnie ta gnojówka stoi sobie na balkonie w W-wie, więc sąsiedzi zagrożeni jej zapachowym rażeniem. Ale koty już zdążyły się do pokrzyw dobrać.

Łucja masz swoje prywatne pokrzywy?. Dzisiaj to czasami łatwiej o wiadro niż o pokrzywy.

Brunnera



Tawułki


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 21:56, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Haha, ja dziś po parku bródnowskim chodziłam a tam wsród róż tyyyyle pokrzyw, że chyba wrócę tam na spacerek, zeby nastawić co nieco w wiaderku

I u CIebie cieszynianka cieszy nazwa nieprzypadkowa

Tulipany w phoenixach zjawiskowo się prezentują, a ja zaczynam dojrzewać jakimś cudem do brązowych traw, których do tej pory unikałam jak ognia więc może buchanani lub bronze form nabędę i zrobię sobie efekt jak u Ciebie z phoenixami
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:08, 22 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18037
Kasia_CS napisał(a)

Tulipany w phoenixach zjawiskowo się prezentują, a ja zaczynam dojrzewać jakimś cudem do brązowych traw, których do tej pory unikałam jak ognia więc może buchanani lub bronze form nabędę i zrobię sobie efekt jak u Ciebie z phoenixami


He, he, ja też się zapierałam a teraz to pół ogrodu bym w brązowych trawach sobie zrobiła .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 22:25, 22 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Moje brązowe jakoś wyglądają, że tak powiem, bez zmian... nie wiem czy żywe toto czy martwe? Jak tu poznac?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
tulucy 23:16, 22 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Mam własne, bo od sąsiadów przełażą. Im nie przeszkadza, że rosną, bo to ich tyły, zaplecze takie. A wszystko się do mnie sieje. Wczoraj zapadła decyzja o zamocowaniu maty wiklinowej, żeby tak nie przelatywały nasiona (głównie niecierpek drobnokwiatowy, on strzela nasionami). Mam w nosie dobrosąsiedzkie kontakty, bo to ja muszę pielić...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 06:26, 23 kwi 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Tulipki w trawie wyszły super. Ja bym jej tam jeszcze dała szansę. U mnie 2 stipy nie dają oznak życia. Cała reszta po ścięciu dostała kły a też wyglądały sucho. Cieszynka urocza z nazwy i wyglądu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 07:46, 23 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18037
malgol napisał(a)
Moje brązowe jakoś wyglądają, że tak powiem, bez zmian... nie wiem czy żywe toto czy martwe? Jak tu poznac?


To moje frosted curls takie nie wiem jakie są...
Brązowe po przycięciu zaczynają być potargane tzn. źdźbła już nie są równe. Znaczy - rosną. Czy to by znaczyło, że FC zdechły?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 07:56, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Moje frosted puściły już zielone. Ale praire fire raczej leży i kwiczy, bo u niej cisza..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies