Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Gruszka_na_w... 22:54, 13 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Przecież nie wiedziałam jakie masz gabaryty.
Szukałam odpowiedniej twarzy, żeby dopasować do tekstów.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 22:57, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A teraz Green Jewel po całości

"Poletko" o świcie:



I skąpane w słońcu:







____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:59, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Tess 23:06, 13 sie 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
A róże i paprocie to takie same wymagania glebowe (ph)?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Zana 23:08, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Szukałam odpowiedniej twarzy, żeby dopasować do tekstów.


Hmmm.... I tu się głęboko zadumałam


No to pójdę powiesić pranie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:12, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tesia to zestawienie przyszło mi do głowy kiedy patrzyłam sobie na moje narecznice Crispa Cristata rosnące w normalnej ziemi i tak sobie pomyślałam, że może by się z Pashminą niską skomponowały? Takie luźne przemyślenie... Bo wiesz, w ogrodzie półcienistym czasami trzeba szukać rozwiązań niekonwencjonalnych.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 23:27, 13 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)







Zamarzyły mi się Annabellki...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasia_CS 23:38, 13 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Ładne sadzonki sporobolusa kupowała moja sąsiadka, jak by co to dam Ci znać gdzie.


Brawo dla bluszczu

A sporobolusa spróbuję dostać w ZP, bo niby mają w ofercie..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Iwk4 00:08, 14 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)
[b]... w ogóle róże mnie w tym roku rozczarowują, tzn. pierwsze kwitnienie było ok., ale teraz to takie trochę nędznoty.

U mnie to samo. Na razie kiepsko z drugim kwitnieniem...

Zana napisał(a)
W sobotę po spotkaniu ogrodowiskowym w Pęchcinie pojechałam prosto na działkę i oczywiście wzięłam się do roboty, wreszcie temperatura była przyzwoita i można było spokojnie w ciągu dnia popracować.


A tu nagle bum cyk u mnie, w moim ogródku mam i właśnie zakwitła języczka pomarańczowa, właśnie kwitnąca sierpniowo bylina na takie stanowisko:




Aniu,
1. Bardzo cieszę się, ze się poznałyśmy. Ze podeszłaś się przywitać, wręcz przyleciałaś, jak na skrzydłach. Nie masz pojęcia, jak było mi miło. Czułam się trochę zagubiona, bo nikogo nie rozpoznawałam A ty tak na wejściu zaraz stałaś się kimś ważnym, ja poczułam się pewniej. Dziękuję Aniu.
2. Nam trochę dłużej zajął powrót, musiałam jeszcze zobaczyć szklarenkę Ewy, przebiec po ogrodzie, zjeść pyszne ciasto, bo Ewy mąż przygotował , potem zaliczyć Ani ogród, a na koniec odbieraliśmy z Tczewa córcię, przy dworcu czekaliśmy, bo wracała z wakacji i do domu nie miała dojazdu. W domu byliśmy o 1.00 w nocy. Zważywszy, że wyjeżdżaliśmy rano o 4.15 - to podziwiam mojego Zbyszka, jedynego kierowcy jakiego mam Dał radę, ale wczoraj odsypiał zmęczenie
3. Zdjęcie cudne. No, trzeba mieć to "coś", żeby fotografować w ten sposób. Masz babo talent.
4. Wiesz Aniu, jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Nie wiem już jak, ale inaczej. A może wcale sobie ciebie nie wyobrażałam, bo ta rzeźba chyba zajmowała mój umysł. Powinnaś jednak pokazać swoją twarz
5. Jeszcze sobie kiedyś pogadamy w realu, obiecuję. Teraz już się znamy, drugi raz będzie łatwiej

____________________
Ogródek Iwony II
AnnaCh 00:25, 14 sie 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łany Green Jewel... Łaaaał... Boskie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies