Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

la_estrellita 19:55, 25 mar 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Nie takie straszne to pobojowisko. Za dwa miesiące śladu nie będzie
____________________
Agnieszka Gutlandia
Zana 20:00, 25 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basiu powiem Ci, że w sobotę jechałam z duszą na ramieniu, co też ujrzą oczy me na miejscu. Naprawdę byłam pozytywnie zaskoczona, nie jest źle. Biorąc pod uwagę te góry piachu jakie miałam przed oczami sprzed tygodnia, to w ogóle jest super. Dobrze, że udało się to zrobić teraz, za chwilę śladu mam nadzieję po tej rewolucji nie będzie. Świdośliwki kupiłam nie dla owoców (też nigdy nie jadłam) i nawet będą mi one (te owoce) przeszkodą. Chodziło mi o drzewka nie rosnące wysoko, wielopniowe, tworzące w miarę luźną koronę przepuszczającą światło. Dodatkowy atut to przebarwienie jesienne. Wymyśliłam już miejsce dla takich, które miałyby rosnąć właśnie dla owoców. Ale to już nie w tym roku.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 20:10, 25 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ładne świdośliwy dostałaś Ja kurcze cieszyłam się z ych moich w zeszłym roku, ale potem czułam się zawiedziona przy każdym zdjęciu cudzej świdośliwy - wszsytkie inne są ładniejsze od moich
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 20:18, 25 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Kiedy owocki świdośliwy są pyszne. Ja dokupiłam drugą, bo mi zasmakowały bardzo.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 20:21, 25 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Potwierdzam, owoce świdośliwy są przeprzepyszne
Można stać pod drzewkiem i zajadać się do upadłego
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
eVka 20:33, 25 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O kurczę ale Ordnung! W lecie śladu po wykopkach nie będzie, elegancko
____________________
Makao_J 20:50, 25 mar 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Będziesz miała zdecydowanie lżej przy podlewaniu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Zana 21:07, 25 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agnieszka i na to liczę, że za dwa miesiące to już będzie trawka cud miód malinka.

Kasiu eeee tam, nie marudź, Twoje jeszcze malutkie, rozbrykają się panny. Ja szukałam sporych egzemplarzy, bo widok rudery doprowadza mnie do... no do białej gorączki.

Łucja, Jolanka obawiam się, że owocki to wpierniczą sójki rozbójniczki zanim ja je zdążę zobaczyć. Jak pod ruderą rosły borówki amerykańskie, to dla nas zostawały resztki z sójkowego pańskiego stołu. Borówki przenieśliśmy w ubiegłym roku bliżej bramy i wreszcie to my pokosztowaliśmy.

Ewa nooo, może być. Nie wiem czy pan korzeniami skądś z zachodnich naszych rubieży pochodzi, gdzie Ordnung muss sein!.

Aniu oj zdecydowanie lżej, wszystko sterowane, ustawiane i w ogóle. Ja się co prawda na tym kompletnie, ale to kompletnie nie znam, więc wszystko można mi wcisnąć. Ale cieszę się jak nie wiem co, bo już w ubiegłym roku drżałam o te moje roślinki przy afrykańskich upałach.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Nowa12 21:34, 25 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mogę się zapytać ile zapłaciłaś za świdośliwę? Też przymierzam się do zakupu a nie mam pojęcia ile one kosztują.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Zana 21:44, 25 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agatko priv wysłałam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies