Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:46, 22 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AsiaK_Z napisał(a)
Aniu, a jak "kretowisko"? Prace zakończone?


Asiu, jutro się okaże. Teoretycznie pan zameldował przez telefon zakończenie rycia, a jutro nasza wizja lokalna. Już się boję.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
zoja 23:19, 22 mar 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
anabuko1 napisał(a)
Wytloczki z jajek wyrzucalam. Teraz już nie będę.
A gazety jakie wrzucacie ?


Ja daje te gazety, ktore rozdaja na miescie sa takie tradycyjne bez blysku i sztywnosci no i za darmo /nasze miasto, glos mordoru/
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
paulaa 09:16, 23 mar 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Zana piękne podsumowanie!
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
la_estrellita 16:48, 24 mar 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Kiedyś miałam kalifornijki. Uciekły dołem. Można jeszcze kompostować w workach. Tak robi moja koleżanka. Zbiera zielone do czarnych worów, dziurkuje i czeka aż się przerobi. Nie dodaje dżdżownic ani bakterii. Podobno działa.

Zazdraszczam wykopków
____________________
Agnieszka Gutlandia
tulucy 16:52, 24 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Workowanie działa - nawet bez dziurek, czarny gruby worek. Wrzucałam tak darń. Po sezonie miałam piękną ziemię.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 20:14, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Bardzo jestem ciekawa Twojego weekendowego wypadu na działkę I nowych zdjęć rzecz jasna - "kretowiska" zakopane?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Dragonka 20:46, 24 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Anulka, ależ pięknie podsumowałaś kompościany temat- no normalnie z nieba mi spadłaś, dziewczyno kochana Bo wiesz, mój eM, znany powszechnie już tu chyba z niechęci do robienia czegokolwiek w ogrodzie, dziś sam z siebie niczym nie 'ciśnięty' zaproponował, żebym jutro mu pokazała jakie "to coś" chcę z palet.. No normalnie zaniemówiłam, oniemiałam, wryło mnie w ziemię Nie dałam po sobie poznać, że bardzo mi zależy, bo wiesz... ale chyba będę mieć kompostownik, jupiiii
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
agata19762 21:17, 24 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Mam u siebie 3 kompostowniki i polecam każdemu
Aneczka jak tam u Ciebie ? Wiosna przyszła ?
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
April 05:27, 25 mar 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10259
Uff, ale się naczytałam. Wre u ciebie jak w ulu, ale to fajnie. Robota na działce już skontrolowana? Zadowolona Pani? Będzie mega ułatwienie z tą wodą.
U mnie kompost właśnie przerzucony rękami męża. Efekt: dwie komory z palet z kompostem przerzuconym warstwowo z 10-cioma taczkami obornika świeżutkiego, pachnącego(hi,hi) i skręcona przy tym kostka. Ale kompost się przerabia i na jesień będzie miodzio. Ja staram się zawsze dawać/mieszać części zielone, z brązowymi plus odpadki kuchenne, wytłoczki z opakowań po jajach. Jak nie mam to tnę trochę tektury, bo tam dżdżownice składają jaja. Rzadko podlewam bo mam w półcieniu. Kompościk jak ta lala.

Teraz czekam na fotko "PO".
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 10:50, 25 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula , a jak Twoja pryzma kompostowa? Dobrze pamiętam ,że placyk na przyszłą rabatę przez zimę służyc miał za kompostownik? Zrobiło się cos?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies