Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:05, 14 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mirelko niestety, w tym roku są liście.
Szafirki mam:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
paniprzyroda 22:10, 14 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Liczyłam, że po wolnych dniach fotki będą Szafirki miodzio
____________________
Dwa ogrody
jolanka 22:15, 14 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Rewolucjonistka z Ciebie rabatowa oczywiście
A co będziesz dokupywać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 22:29, 14 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mariola mało zdjęć, bo i ogólna wiosenna nędza jakaś w porównaniu do innych ogrodów.

Hiacynty trzeci sezon, też nędznawe




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:37, 14 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jolanko umordowałam się z tymi drzewami jak nie wiem co. Nie pasują mi tam te Nigry, no ale skoro są to szkoda mi je wyrzucić, a na razie nie mam na nie innego miejsca. Jeszcze nie wiem co będę dokupywać. Muszę zagospodarować to co mam, zobaczę ile wolnego miejsca zostanie i jak to będzie wszystko wyglądało.

Dla Ciebie sójka, która urządziła sobie stołówkę na głowie Lady. Złapała jakiegoś robal i tak go sobie na rzeźbie przysiadłszy kosumowała:





I w odlocie na magnolię:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 22:49, 14 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ruderowej nie poznam jak się wproszę na kawę. Jestem ciekawa jak trzeba cebule hiacyntowe dokarmiać aby ładne były co roku li na dodatek się rozmnażały. Mam też takie ciemne ładne i nie chciałabym ich stracić.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kerii 22:51, 14 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
No faktycznie rudera jak byłą tak jest Obawiam się, że zasłonić ją trwale mogą tylko tuje albo jakieś inne choinki. W każdym innym przypadku nawet jak się te drzewka rozrosną to jednak co najmniej do maja jest "łyso".

Tulipanki, hiacynty i szafirki piękne
Ale coś jest nie tak w tym roku z tulipanami dużo osób mówi, pisze że same liście. U mnie podobnie co drugi ma pączki a reszta same liście i to chyba nie wina słabego nawożenia, bo na hortensjowej to chyba na nawożenie i nawodnienie narzekać nie mogły.

Pozdrawiam cieplutko u nas się troszkę ociepliło i słonko nawet wyszło bo piątek i sobota to masakra była
____________________
Jola Moja glebo terapia
Zana 23:05, 14 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka wpraszaj się koniecznie, zapraszam w każdej chwili. W maju już powinno być na niej zielono, to musisz przyjechać. Ja tych hiacyntów wcale nie dokarmiam i pewnie dlatego takie nędznawe są.

Jola tuj nie lubię, były tam, ale wywaliłam. Choinek tam nie posadzę, bo rosną docelowo za wysokie a to jest jedyne okno słoneczne na działkę. Wszystko co wysokie rośnie zasłaniałoby słońce. Pod siatką rośnie zimozielony żywopłot z ostrokrzewów, k i e d y ś będzie duży. Jak się dobrze przyjrzysz to go dostrzeżesz. Sadzony równo rok temu, to jeszcze niziutki, ale i tak przez rok sporo przybrał. U nas wczoraj to była szczególna masakra, śnieg padał, zimnisko przeokrutne. Wyszło na to, że dzisiaj w palmową niedzielę ryłam. Pocieszało mnie dochodzące z oddali warczenie jakiegoś urządzenia. No nie tylko ja działałam fizycznie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 23:38, 14 kwi 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ruderowa? Już kiedyś pisaliśmy, że to zabytek klasy zero - pamiętasz?

Szkoda mi tych tulipanów, oj bardzoooooo mi szkoda
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
April 04:04, 15 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Obawiam się że te wiśnie nigdy tak dokładnie ruderowej nie przysłonią. One nie są szczelnie gęste. U mnie pozostały takie ażurowe. Piach też im nie służy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies