Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Kasia_CS 09:39, 26 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Za 2 tygodnie będę mieć identyczny jubileusz robimy wspólną imprezę ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kawa 10:41, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wow 3 lata i mówisz ze progresu nie ma hmmmm?????
no się nie zgadzam!
ale super że jesteś Ty i Twoje ZDJĘCIA !
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Poppy 12:45, 26 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
makadamia napisał(a)


Już znaleziony


O! Fajnie.
No prosze, nawet sie Anula zdziwila.

Anula, ale wstawisz zdjecia z przeskoku przez siatke? W celu zalozenia szmaty.

A progres, to ho ho, nie byle jaki, dobrze dostac taka przypominajke
Twoje zdrowie, i roslin z okazji trzylatki!
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
frezja 13:09, 26 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
3 latka...jak ten czas leci. U mnie minęło 5 Niech ogród rośnie pod dyktando gospodyni
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zana 13:20, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mrokasia palisadka a i owszem była. Ale taka tylko symboliczna, podpierała przywrotnika, bo się na trawie pokładał jak kwitł, a potem nikt (czytaj: JA) nie chował. Aktualnie palisadka leży na składzie tzw. "przydasiów"
Widzę, że u Ciebie proces zmiękczania eMa długotrwały, ale skuteczny

Ewa jak coś wiem, to staram się doradzić, aczkolwiek wiedza moja jeszcze uboga w porównaniu do co poniektórych forumek, w tym Ciebie. Sama jeszcze się uczę. Działka owszem zmienia się, chciałabym żeby to szybciej "szło", ale jest jak jest... Co roku przeceniam swoje możliwości czasowe, planów narobię, że ho, ho a potem jak połowę zrealizuję to i tak jest dobrze. Chyba jestem zbyt optymistyczną optymistką

Helen no to zdjęcie nieco już nieaktualne. Co gorsze mam wrażenie, że teraz to zielone tło jakby się przerzedziło. Muszę sobie cyknąć w sezonie fotkę z tego samego miejsca i porównać.

Joluś to dla Ciebie też gratulacje. Ja nie mówię, że nie ma progresu, jego tempo mnie nie zadowala. A co do godzin i lat, to fakt, też już nie chcę liczyć, ale to bardziej odnośnie mojego wieku.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gosiek33 13:56, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Co to za satysfakcja gdy przychodzisz na gotowe. Nie ma to jak samemu nabierać doświadczenia i powoli tworzyć swój własny ogród
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Zana 14:38, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczynki, na resztę postów odpiszę później.
Tymczasem urywam się z roboty i lecę na swoją działeczkę choć na kilka godzin, zobaczę co zastanę po dwóch tygodniach nieobecności.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
agata19762 15:20, 26 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Trzy lata...dużo i mało...zmiany są

Czekam na aktualne foteczki
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 21:17, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No to byłam i wróciłam. Nie jest źle, w sensie co ma żyć to żyje, a najlepiej żyje się oczywiście chwastom.
Chwasty, chwasty, chwasty.... never ending story!
Bałam się o rośliny na ruderowej, bo tam jeszcze linia kroplująca nie rozłożona, ale wszystko żyje. I powiem Wam, że byłam naprawdę zaskoczona. Mimo dwóch tygodni bez deszczu ziemia już dosyć płytko wilgotna. A bynajmniej przed dwoma tygodniami też specjalnie nie podlewałam, trochę z węża machnęłam przy okazji przesadzania Nigr i świdośliw. Tak więc moja ciężka praca nad urobieniem gleby przynosi jakieś efekty, wilgoć trzyma się naprawdę długo.

Kasiu no pewnie, że robimy. Już mrożę bąbelki.

Mam i ja:




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:21, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kawa napisał(a)
wow 3 lata i mówisz ze progresu nie ma hmmmm?????
no się nie zgadzam!
ale super że jesteś Ty i Twoje ZDJĘCIA !


No ale jak dzisiaj pojechałam, naoglądawszy się ostatnio innych ogrodów, to u mnie jednak ogólnie nędznowato jest. Ale zdjęcia udało się jakieś miłe zrobić.
Są na przykład szafirki i wyglądają pięknie.





Za to narcyzy coś kiepsko się zbierają.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies