Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:25, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
effka napisał(a)

Coś pięknego! Dziękuję


Ewunia, CMOK for you
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Helen 22:31, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Fajnie tak się pogapić na udane zdjęcia
Bardzo mi się podoba klonik. Ile już tam rośnie? I czy nie masz problemów z chorobami grzybowymi? Dla mnie to na razie roślina, która mi się nie udaje, a bardzo mi się podoba.
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 22:40, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen klonika kupiłam równo rok temu. Na razie miałam jeden z nim problem, bardzo cierpiał w ubiegłe mega gorące lato, mocno mu liście przypaliło. Mam nadzieję, że w tym roku już nie będzie tego problemu, troszkę się już chyba zadomowił. Mam jeszcze jednego klona, Shirasawy Jordan. Z nim też nie mam na razie żadnych problemów, choć też krótko go mam, bo dopiero trzeci rok.

Lady w szafirkowym jeziorku


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 23:20, 26 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)

Lady w szafirkowym jeziorku




Chyba to ujęcie zacytuję, bo szafirki w tej masie mnie urzekły - piękne łoże dla Lady przygotowałaś

Wszystkie zdjęcia cu-do-wne! Nie umiem zacytować jednego.
U mnie hortki raczej podobnie wyglądają do tej co wolniej rusza u CIebie - widzisz, nie wszsytko u mnie szybsze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 06:17, 27 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
brunera zawsze przy kwitnieniu wydaje się mikra, dopiero teraz liście zacznie rozwijać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
BKosimkArt 06:46, 27 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)


Chyba to ujęcie zacytuję, bo szafirki w tej masie mnie urzekły - piękne łoże dla Lady przygotowałaś

Wszystkie zdjęcia cu-do-wne! Nie umiem zacytować jednego.
U mnie hortki raczej podobnie wyglądają do tej co wolniej rusza u CIebie - widzisz, nie wszsytko u mnie szybsze

I mnie ujęło najbardziej to zdjęcie
Kurcze no cudna jest ta lady a jak jeszcze robisz zdjęcie z "przyczajki" to w ogóle bosko wygląda jakoś, jak by nie spodziewała się że ktoś ją podgląda więc pluska się do woli w szafirkowej wodzie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
KasiaBawaria 09:26, 27 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piszesz, ze zaprawiasz ziemie i dluzej trzyma wilgoc. Masz na mysli kompost czy jeszcze cos innego?Ja walcze ze swoja, bo piaszczysta glina, musze dodatki dawac, by zima mi rosliny nie poginely z nadmiaru wody a latem bo robi sie szybko skorupa.
____________________
Zapraszam na kawe
Brzozowadzie... 20:27, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)





Anulko, ta Lady w szafirkowej kąpieli zjawiskowa! I ten klonik w zachodzącym słońcu. I te dzikie wiśnie A wiesz, że Kiku do mnie nie przemawia? Mam ja takiego płaczącego Mohikaninia - wiąza Campredowni i nie mam serca w ogóle do niego. Te opadające jakoś mi do lasu nie pasują, ale Twoja Kiku przynajmniej kwitnie. I to pięknie Reszta - miodzio
P.S. Fajnie, że Jesteś To tak z okazji tej Trzylatki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Nowa12 20:33, 27 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zana napisał(a)
Helen klonika kupiłam równo rok temu. Na razie miałam jeden z nim problem, bardzo cierpiał w ubiegłe mega gorące lato, mocno mu liście przypaliło. Mam nadzieję, że w tym roku już nie będzie tego problemu, troszkę się już chyba zadomowił. Mam jeszcze jednego klona, Shirasawy Jordan. Z nim też nie mam na razie żadnych problemów, choć też krótko go mam, bo dopiero trzeci rok.

Lady w szafirkowym jeziorku




Nieziemski efekt z tego wyszedł .
Piękne zdjęcia robisz.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Helen 20:34, 27 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Lady w szafirkach zjawiskowa
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies