Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:26, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Poppy napisał(a)


O! Fajnie.
No prosze, nawet sie Anula zdziwila.

Anula, ale wstawisz zdjecia z przeskoku przez siatke? W celu zalozenia szmaty.

A progres, to ho ho, nie byle jaki, dobrze dostac taka przypominajke
Twoje zdrowie, i roslin z okazji trzylatki!


No, się zdziwiłam. Na razie eM się na oddanie Nigr z lekka zbuntował. W końcu kiedyś je wiózł z narażeniem na mandat, tak więc jakoś się do nich przywiązał.
Jak zobaczyłam dzisiaj jaki się busz za siatką pod ruderą zrobił to się z lekka podłamałam. Muszę tę szmatę tam zarzucić. Fotka z przeskoku?. Jak się da to będzie.

Kalina, miała oszałamiająco pachnieć, a ja nic nie czuję. No dobra, jakiś leciutki zapach jest wyczuwalny, no ale to nie tak miało być. Ale kwitnie bardzo pięknie.




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:30, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
frezja napisał(a)
3 latka...jak ten czas leci. U mnie minęło 5 Niech ogród rośnie pod dyktando gospodyni


No to masz jubileusz z okazji pięciolatki. Dziękuję za życzenia, mam nadzieję na dużą zmianę w ciągu najbliższej trzylatki.




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:33, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
Co to za satysfakcja gdy przychodzisz na gotowe. Nie ma to jak samemu nabierać doświadczenia i powoli tworzyć swój własny ogród


Eeeee no na gotowe to nie, przecież chodzi o nieustające gonienie króliczka. Tylko ten mój królik to jakiś powolny jest, przydałoby się nieco szybsze tempo.

Na hostowej cieszynianka, troszkę jej więcej w tym roku:




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:37, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
agata19762 napisał(a)
Trzy lata...dużo i mało...zmiany są

Czekam na aktualne foteczki


No Ty to jesteś długodystansowiec, już Ci siedem lat stuknęło. Tak więc faktycznie przy Tobie to te moje trzy lata to taki pikuś.

Wiosennie kwitnąco pod płotem, z taczką. Wykopałam stamtąd dzisiaj całą taczkę perzu.



I listeczki na dereniu


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:43, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Niekwestionowana gwiazdeczka o tej porze wiśnia Kiku Shidare Zakura:







____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:45, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dla April:
Twój perukowiec przeżył i wypuszcza listki:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:48, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Pamiętacie moje drastycznie ciachnięte hortki Limki? No wypuszczają.

Jedna tak:



A druga jakoś bujniej:



A trzeciej nie sfociłam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:52, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brunery kwitną bardzo skromnie, jakoś mi zanikają. Może trzeba było je podzielić i odmłodzić.






____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 21:52, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ależ Ty zdjęcia rpbisz. Piszę to chyba setny raz. Kiku królewna w zwiewnej sukience, piękna!
Ah to plewienie. Mnie czeka jutro przedpłocie i mocno zaciśnięte rabaty. Jeszcze rok o tej porze było tam chwastowisko i teraz to widać.
____________________
Gruszka_na_w... 21:55, 26 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22052
Jak dobrze, że 3 lata temu wpadłaś na pomysł zaproszenia nas do spaceru po ogrodzie z rzeźbą. Gdyby nie to, moja wiedza o świetlistym cieniu byłaby zdecydowanie uboższa, a i doznań estetyczno-intelektualnych miałabym mniej. Dziękuję!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies