Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:58, 24 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A w ogóle to dzisiaj mijają trzy lata od założenia tego wątku. Jakoś szybko minęły, samej trudno mi w to uwierzyć. Tym bardziej, że nie widzę znaczącego progresu w rozwoju mojego ogrodu. Jest tego dobra strona, bo jak progres niewielki to wątek jeszcze dłuuugo będzie się toczył.

Dziękuję wszystkim fankom i fanom moich zdjęć za wizyty, pochwały, często wręcz zachwyty i zapraszam na kolejny fotograficzny rok w nieustająco powstającym ogrodzie z rzeźbą.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
la_estrellita 15:55, 25 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Gratulacje z okazji trzecich urodzin . Oby wszystko pięknie rosło a ruina zniknęła.
____________________
Agnieszka Gutlandia
eVka 16:58, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gratulacje z okazji trzecich urodzin
____________________
Zana 17:08, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dzięki dziewczyny
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 17:19, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aniu kochana, a ja nam wszystkim życzę, by Twój wątek trwał kolejnych trzy...dzieści lat .
Naprawdę uważasz, że progres jest niewielki???

Zana napisał(a)

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 17:21, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mrokaśka noszsz się właśnie kawą zakrztusiłam. Toś wygrzebała. Wiesz, jak na trzy lata to jednak niewielki
Od pół godziny wychodzę z roboty, za dużo na O. zaglądam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 17:27, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zana napisał(a)
Mrokaśka noszsz się właśnie kawą zakrztusiłam. Toś wygrzebała. Wiesz, jak na trzy lata to jednak niewielki
Od pół godziny wychodzę z roboty, za dużo na O. zaglądam.


Nooo, trochę poszperałam i chyba palisadkę brązową dostrzegłam .
Wyobraź sobie, że ja powoli będę usuwać u siebie, na początek z frontowej . Przekonałam eMa, że wyblakła i zbrzydła i że wciąż na nią kołami najeżdża i jest bardzo nierówna. Pobiadolił, pobiadolił, ale ostatecznie veta nie postawił. Może dlatego, że zapewniłam, że w innych miejscach na razie zostaje, póki też nie zbrzydnie. Zatem mam plan 3-letni .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 17:32, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Trzy lata od założenia, a tak jakbyś tu już dłużej była - to komplement Fajnie, że często zaglądasz i się dzielisz doświadczeniem, i radzisz innym. Mimo, że działkę masz dojazdową i wcale nie tak blisko, dużo na niej zdziałałaś i jest jeszcze piękniejsza niż na początku
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 20:56, 25 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8291
Naprawdę uważasz, że progres jest niewielki???

Piękne zdjęcie
____________________
Helen - Hortensjowo
kerii 23:40, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Gratuluję trzech latek wygląda na to, że jesteśmy równolatkami, mnie wczoraj stuknęło trzy lata jak wyskrobałam pierwszego posta.
Ale, że przeraża mnie każdy jubileusz od razu czuję się starsza więc staram się nie liczyć godzin i lat

A ogród śliczny i nie mów, że progresu nie ma bo jak by nie było to byś tyle stron nie miała Przecież nie pisałeś na nich i nie pokazywałaś cały czas tego co było a raczej co robisz, co zrobiłaś, co będziesz robić
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies