Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Anda 14:02, 07 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Ode mnie rownież wyrazy współczucia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kerii 12:44, 08 paź 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Dawno mnie nie było, przyszłam ładne fotki pooglądać a tu taka smutna sytuacja

Współczuję straty Taty ...
____________________
Jola Moja glebo terapia
galgAsia 14:27, 08 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anulka, cieszę się, że powoli wracasz do nas . W swoim tempie nic na siłę. Ściskam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 14:45, 08 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witam imienniczko ,

Niestety trafiłam na smutny moment
Ja też przyłączam się z wyrazami smutku
ale nawet nie wiem jakich słów powinnam użyć ,
Cokolwiek nie powiem i nie napisze to nie uśmierzy to Twojego Bólu
Każdy ból przeżywa inaczej

Aniu , ale zapamiętaj Twój tata zawsze z Tobą będzie



Można odejść na zawsze ,
by stale być blisko ...



ks.Jan Twardowski
____________________
Ania Spelnione marzenie
Gruszka_na_w... 19:35, 09 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Zapomniałam już jak wyglądała ta Twoja fontanna- ciurkadełko, co czeka na debiut.
Chciałoby Ci się przypomnieć?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 20:47, 09 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Anulka, pokażesz co u Ciebie w ogródku (bardzo lubię Twoje kompozycje)? Oczywiście przy okazji, bez pośpiechu
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 21:53, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kochane Dziewczyny, jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję za wszystkie wyrazy współczucia i wsparcia, za piękne słowa.
Te wszystkie wpisy są dla mnie bardzo ważne i cenne. Powoli wracam myślami do mojego porzuconego ogrodu, który jeszcze niedawno był jakby abstrakcją. I do Was. Zaglądam na Wasze wątki, do wielu po cichu.
W przyszłym tygodniu ma być ładna pogoda, zaplanowałam dwa dni urlopu na prace ogrodowe, oby się udało. Tegoroczne niezrealizowane plany przesuwają się na przyszły rok, ale coś się może jeszcze uda podgonić.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:03, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zapomniałam już jak wyglądała ta Twoja fontanna- ciurkadełko, co czeka na debiut.
Chciałoby Ci się przypomnieć?


Ba, Haneczko fontannie mej właśnie mija drugi sezon a cały czas niepodłączona. No bo to nie była taka prosta sprawa. Trzeba było kupić przejściówkę z wtyczki angielskiej na polską. Trzeba było pociągnąć kabel z prądem i zrobić gniazdko. To się oczywiście wiązało z koniecznością zawezwania elektryka, a to było zadanie dla eMa. No a przecież wiadomo, że jak facet mówi, że coś zrobi to znaczy, że on to zrobi i nie należy mu o tym co pół roku przypominać. Tak więc trochę to trwało. W tym roku się udało. No i mieliśmy wreszcie w sierpniu podłączyć, ale..
Fotek szczególnie nie mam, bo postumencik co prawda stoi na rabacie przy tarasie, ale górna misa jest niezałożona.
Fotkę wstawiałam w ubiegłym roku,


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:07, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen napisał(a)
Anulka, pokażesz co u Ciebie w ogródku (bardzo lubię Twoje kompozycje)? Oczywiście przy okazji, bez pośpiechu


Skoro tak mnie mobilizujesz, to wstawię te już mocno nieaktualne fotki z połowy sierpnia.

Po prostu obrazki






____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:09, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232





Gołąbek dostał kumpla do towarzystwa, co by taki samotny nie był



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies