Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

kerii 18:13, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Aurelllia napisał(a)
Rzadko odwiedzane miejsca, albo odwiedzane co jakiś czas zawsze zwierzaczki sobie upatrzą To będziesz miała kociaki hihhi, ale sprytna ta kocina znalazła miejsce, poczuła się bezpiecznie i została Wszystko super kwitnie, takie dzikie kwiatki wśród trawy też maa swój urok


No kurcze ja to raczej psiara niż kociara ale jak już są to bym chciała, żeby się spokojnie wychowały. Może uda się je oswoić jak podrosną i poszukać dobrych domów dla nich szkoda, że nie mieszkam tam na stałe bo bym pewno całą rodzinkę przygarnęła ciekawe tylko co by na to moje psiury powiedziały

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 18:28, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Powojnik jakiś taki dziwny kolorek dostał ale to może dlatego, że z piwnicy taki wyrośnięty już z pączkami wyszedł. Myślę, że nowe pączki już normalne fioletowe będą.





Hosty w różnym stadium rozwoju





____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 19:28, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Tradycyjnie jak co roku rabata różana został powiększona o kolejne dziesiąt cm.
Generalnie to roślinki trochę rozluźniłam a dosadziłam tylko trawy chyba turzycę brązową nie wiem bo to zdobyczna, podobała mi się. Zobaczymy jak będzie to z lawendą wyglądać.



kocimiętka nie wiem dlaczego ale na trzy, które rosły tylko ta jest bujna, druga taka sobie a trzecia to w ogóle myślałam, że zdechła ale jak ją zaczęłam wykopywać to się okazało, że jednak coś tam dycha.



Odkryłam hortensję wygląda na to, że ładnie przezimowała mam nadzieję, że bedzie kwitła, za nią hartuje się balkonowa t już ma pączki nawet.

____________________
Jola Moja glebo terapia
Zana 19:41, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kerii napisał(a)





Kurcze, no muszę zacytować, po prostu suuuper zdjęcie.

Czytam, że do kompletu będziesz miała teraz kotki. Wiesz, takie niespodzianki to raczej z gatunku tych miłych niespodzianek.
Niemiła to przemarznięta magnolia, no szkoda. I szkoda, że w tym roku nie zobaczymy żółto-różowej.
A brązowa turzyca z lawendą powinna się doskonale skomponować.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kamcia 20:05, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Piesy suuuper

Paprocie nadal podziwiam
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
kerii 20:15, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
I takie tam jeszcze resztki tulipanów






____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 23:19, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Zana napisał(a)


Kurcze, no muszę zacytować, po prostu suuuper zdjęcie.

Czytam, że do kompletu będziesz miała teraz kotki. Wiesz, takie niespodzianki to raczej z gatunku tych miłych niespodzianek.
Niemiła to przemarznięta magnolia, no szkoda. I szkoda, że w tym roku nie zobaczymy żółto-różowej.
A brązowa turzyca z lawendą powinna się doskonale skomponować.


Ja biegałam po deszczu z aparatem a one cwaniaczki szybkie siku i pod daszek. Zinusia wygląda jak niedźwiadek jak ma mokre futerko, takie jej się słodkie dredy na uszach robią

W sumie to trochę przeżywam te kociaki, choć z drugiej strony wiem, że przynajmniej dokąd nie zaczną chodzić to są bezpieczne i nic im się nie stanie a i kotka sobie poradzi bez mojej ingerencji. Ale jakoś tak zawsze małe zwierze budzi we mnie instynkt opiekuńczy i jak bym tylko mogła to od razu bym zabrała całe towarzystwo do domu
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 23:24, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Kamcia napisał(a)
Piesy suuuper

Paprocie nadal podziwiam


Zbierają się do życia i rosną jak drożdżarzach znaczy paprocie
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataP 09:02, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
malutkie kotki chcę chcę... muszę jakiegoś wykombinować bo mój już staruszek
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 13:46, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
nooo Jolka pięknie wszystko rośnie, magnolii szkoda!
niespodzianki no no!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies