Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

wrobelki 09:25, 28 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Też mi się tak wydaję to chyba jednak bardziej formalnie zostanie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Lulilaj 10:32, 28 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Hej Wróbelku
Przyciągnęła mnie do Ciebie rabata frontowa (troszkę podglądałam jak ją z Toszką planowałyście) ale przepadłam jak zobaczyłam jak pięknie zagospodarowałaś swoje skarpy . Też mam takowe u siebie i na razie nie widzę pozytywów ale jak pozwolisz będę już oficjalnie podglądać, może coś odgapię hihihi.
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
wrobelki 10:40, 28 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Witam Asiu bardzo się cieszę że Ci się podoba u mnie Pochyły teren i skarpy zawsze były moja zmorą , ale już niedługo Pomysły i zmiany długo we mnie dojrzewają ale myślę że w przyszłym roku z najgorszej czyli z najwyższej (obecnie przerabianej) zrobię atut mojego 'ogrodu' Dzięki ogrodowisku zupełnie zmieniłam do niej podejście i teraz się cieszę że mam tak a nie płasko
Podglądaj w grupie lepiej się myśli wieczorkiem w wolnej chwili wpadnę poczytać co ta u Ciebie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
beata_m 22:50, 28 lis 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Wróbelku ja chyba też nie byłam świadoma tych skarpek, kurcze super jak można zerknąć na większy kadr. Czy tam będziesz mieć jakieś drzewka rozpięte na linkach czy już może są!?!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
wrobelki 23:09, 28 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Rozpięte są ale nie drzewka a winorośle Gdzieś muszą być upchnięte
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Magleska 11:17, 30 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Witam się oficjalnie już tu zaglądałam ,ale po cichu
A teraz biorę sie wstecz do czytania
....bo na cudnym gwizdku ostatnio zostałam ,a tu widzę nowe plany .....fajne masz te skarpy ...
.. lecę czytać ,żeby być bardziej na bieżąco
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
wrobelki 11:15, 02 gru 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
To ja oficjalnie witam i za pochwały bardzo dziękuję Skarpy zawsze były utrapieniem, ale mam nadzieję, że jeszcze wyjdą na 'ludzi' znaczy na rabaty fajne i dadzą powód do radości
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Madlenn 12:20, 03 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Witam, miło mi ze do mnie zajrzalas, cieszę sie bo razem raźniej będzie myśleć żeby wiosna można było z kopyta ruszyć
Narazie podczytuje oglądam inspiruje się ale trzeba ułożyć plan jak to do siebie przerzucić
U Ciebie bardzo mi się podoba- potężna metamorfoza
wrobelki 23:40, 23 gru 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Wszystkim zaglądającym życzę tradycyjnie zdrowych, wesołych, rodzinnych ale i ... spokojnych, zaśnieżonych, miłych, pachnących, smacznych, słodkich, radosnych, ciepłych, zabawnych, wyczekanych, najpiękniejszych, wymarzonych, wyjątkowych, magicznych, niezapomnianych, zgodnych, bezpiecznych, a przede wszystkim cuuudownych Świąt Bożego Narodzenia i oby trwały jak najdłużej.
Mi tez się udało parę dekoracji świątecznych w tym roku stworzyć



____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Lulilaj 10:05, 04 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Śliczne dekoracje Pomyślności w Nowym roku
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies