Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

anbu 08:39, 20 lis 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Murki śliczne ale ja lubię murki wszelkiego kalibru
Ja też snopkowałam w ten weekend Lubię zasnopkowane trawy
____________________
Ania Ogród Ani :)
Urszulla 19:08, 20 lis 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21802
Trawek jeszcze nie wiązałam. Murki śliczne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
wrobelki 15:51, 21 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Ania, Ula bardzo dziękuję uwielbiam te nowe murki porządniej się zrobiło
Trawy u mnie wysnopkowane bo mało ich jeszcze u mnie w przyszłym roku chyba już tak szybko nie pójdzie bo jest plan na dokupienie wielu traw. Oby w przyszłym roku prace szybciej szły
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
sylwia_slomc... 20:10, 21 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81881
Chwilę nie zaglądałam , a tu się taaaak zmieniło super to wygląda i altana bomba będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasja83 07:49, 22 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ale sobie już trawki powiązałaś...czym to?Jakąś kwaciarską wstążką?Fajnie gra z trawami.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
wrobelki 08:34, 22 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
sylwia_slomczewska napisał(a)
Chwilę nie zaglądałam , a tu się taaaak zmieniło super to wygląda i altana bomba będzie


Bardzo dziękuję Sylwia bardzo mnie zmiany cieszą jeszcze tylko dach (roleta) do altanki i wiosną będzie można kawkę wypić
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 08:37, 22 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
kasja83 napisał(a)
Ale sobie już trawki powiązałaś...czym to?Jakąś kwaciarską wstążką?Fajnie gra z trawami.


Dziękuję Kasiu
Trawki powiązane bo ich mało jeszcze w moim ogródku to szybko poszło Wiązałam rafią naturalną, fajna jest, ale chyba to już ostatni rok jest w użyciu. Jest dość krótka i jak rozplenice się bardziej rozrosną to ich nie obejmę Chyba że uda mi się dłuższą kupić bo lubię te kokardy
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
jolka 19:11, 22 lis 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Pięknie wszystko do zimy przygotowane Gwizdek prezentuje się zjawiskowo o każdej porze. Podziwiam powiązane trawki, u mnie jeszcze powiewają. Zastanawiam się czy niektórych na próbę nie wyciąć już teraz. O planach nasadzeniowych Justyna poczytałam i mi się podobają Nie będę już grzeszyć pisząc o jałowcach Pozdrowienia zostawiam
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
wrobelki 20:19, 22 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Hej Jola z prac przed zimą zostało mi jeszcze kopczykowanie róż. Cieszę się że trawy powiązałam bo mieliśmy śnieg przez dwa dni, a teraz pada deszcz. Udało mi się ogarnąć je jak były suche to może lepiej przezimują. Plany przez rok ewoluowały i bardzo się cieszę, że na szybko nie robiłam Wiosną zabierzemy się ostro do pracy i będzie pięknie Z grubszych prac mamy jeszcze jeden murek do zrobienia i zerwanie darni z całej skarpy, choć zastanawiam się nad wkopaniem czegoś pod ogrodzeniem, żeby chwasty nie przerastały i nornice nie stołowały się u mnie. Reszta to już tylko przyjemność

Pisałam, że części bez murków będą wykończone tawułą, a teraz myślę o trzmielinie. Widziałam piękne kulki z niej w 'ogrodzie małym ale pojemnym'
i myślę że też by tam fajnie mógł taki żywopłocik wyglądać. Miałabym swoje sadzonki
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
m_gocha 21:17, 22 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
wrobelki napisał(a)
Murek wyszedł świetnie! Szczególnie podoba mi się ten bez fug
W wolne przestrzenie miejscami można byłoby zasadzić drobne roślinki skalne (oczywiście o ile dobrze by się to komponowało z nasadzeniami nad murkiem
Ja jeszcze tematu zagospodarowania skarpy nie ruszyłam. Za dużo mam innych spraw na głowie Będę podglądać u Ciebie jak pozwolisz
Dzięki, że pamiętałaś o mnie Buźka
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies