Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

Margerytka40 18:31, 30 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wróbelku-Justyno,wpadłam z rewizytą i przeglądam Twój wątek. Póki co dobrnęłam do połowy. Gwizdek fajnie się prezentuje i widzę ,że znasz się na winoroślach. Fajnie bo ja mam 2 krzaczki(raptem ) i rosną sobie jak chcą. Jak coś będę prosić o szkolenie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
wrobelki 19:31, 30 paź 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Hej Asiu Za gwizdek bardzo dziękuję , zapraszam do podglądania i podpowiadania Jeśli tylko będę umiała to chętnie pomogę
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 13:58, 31 paź 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Niedoczas i u mnie trawa czeka na ostatnie koszenie, liście nie odkurzone, a ciągle leje albo wieje tak że głowę urywa Dobrze że chociaż tulipany posadzone. Może się jeszcze ociepli na parę dni, zawsze to wiosną byłoby mniej.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
kasja83 13:27, 06 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
wrobelki napisał(a)
Niedoczas i u mnie trawa czeka na ostatnie koszenie, liście nie odkurzone, a ciągle leje albo wieje tak że głowę urywa Dobrze że chociaż tulipany posadzone. Może się jeszcze ociepli na parę dni, zawsze to wiosną byłoby mniej.

Teraz pogoda lepsza, można coś podziałać. Liczę na ostatnie podrygi u mnie w tym tygodniu.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
wrobelki 18:45, 06 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
kasja83 napisał(a)

Teraz pogoda lepsza, można coś podziałać. Liczę na ostatnie podrygi u mnie w tym tygodniu.


Pogoda lepsza i czasu chwilka zostało mi już mało trawa prawie skoszona liści tylko jeden kącik, róże przygotowane do spania jeszcze tylko kołderki jak się schłodzi. Byliny zostało powycinać. Czyli jak nic jeszcze z dwa dni pogody by się przydało ale i tak zadowolona jestem najpilniejsze prace na wykończeniu Jutro porobię zdjęcia mojej późnej jesieni Czytałam u Kasi z ogrodu z łezką że będzie obcinać kwiaty u hortek i zastanawiam się czy i ja nie zetnę jak już śniegiem sypnie. Wiosną z całego ogrodu zbierałam kawałki, a szkoda by było jakby się połamał.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
kasja83 12:01, 09 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
wrobelki napisał(a)


Pogoda lepsza i czasu chwilka zostało mi już mało trawa prawie skoszona liści tylko jeden kącik, róże przygotowane do spania jeszcze tylko kołderki jak się schłodzi. Byliny zostało powycinać. Czyli jak nic jeszcze z dwa dni pogody by się przydało ale i tak zadowolona jestem najpilniejsze prace na wykończeniu Jutro porobię zdjęcia mojej późnej jesieni Czytałam u Kasi z ogrodu z łezką że będzie obcinać kwiaty u hortek i zastanawiam się czy i ja nie zetnę jak już śniegiem sypnie. Wiosną z całego ogrodu zbierałam kawałki, a szkoda by było jakby się połamał.

Ja narazie mam całe trzy hortki-także swoje zostawiam-za dużo bałaganu nie zrobią.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
wrobelki 21:37, 19 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Przygotowania do snu zimowego na ukończeniu


I po chwili, no może dłuższej chwili

____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 21:48, 19 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
A wczoraj doczekałam się i muszę przyznać, że nawet mi do głowy nie przyszło, że aż tak się uciesze




Ps. sorki za jakość zdjęć ale z telefonu i słoneczko przyświeciło
Bukszpan na pierwszym planie nie suchy, a przypalony na wiosnę będzie cięty i powinno być z nim dobrze
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 21:51, 19 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Gosia strasznie przepraszam, że tak późno ale wstawiam dla Ciebie murku z bliska
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 21:53, 19 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies