Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

wrobelki 21:23, 06 sty 2018


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Bardzo dziękuję Asiu i za życzenia i za pochwały Pierwszy raz się zmobilizowałam do zrobienia dekoracji na zewnątrz i to dzięki "O"
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Magleska 19:48, 24 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
macham bo widzę ,że śpisz zimowo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paula23 14:05, 27 lut 2018


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Cześć
Witam się po długiej nieobecności. Długo mnie nie było biorę się za nadrabianie chyba że masz ochotę streścić co tam u Ciebie się działo w zeszłym sezonie ?
____________________
Paula Moje trudne początki
gabriela_kra... 16:20, 28 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Witaj,

pięknie tu i będę stałym gościem. Żałuję, że tak późno.

P.S. Czy mogłabym prosić o wizytę u mnie? Mam mały zgryz... Dziękuję pięknie i gorąco pozdrawiam w te mroźne dni.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
wrobelki 15:03, 12 mar 2018


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Witam dziewczyny po śnie zimowym dziękuję bardzo że pamiętacie o mnie i zaglądacie :* U mnie jak na razie wszystko czeka na lepszą pogodę, co prawda dziś odkryłam że tulipany nieśmiało wychodzą z ziemi . Iryski za to już od listopada łebki wychylają ciekawa jestem czy zima im nie zaszkodziła.

Magda dziękuję za przebudzenie widzę Ty nie spałaś w zimie to i nadrobić lecę wszystko

Paulinko u mnie w tamtym roku niestety większych rewolucji nie było zaczęłam przerabiać ogród po drugiej stronie domu i zagospodarowywać najwyższą skarpę. nareszcie widzę w niej potencjał powstał plan na nasadzenia, a z prac cięższych udało i się ogarnąć murek, placyk na stół i przerośniętą pergolę pieszczotliwie nazywaną altanką . Wiosną zabieram się za nasadzenia na przygotowanej części skarpy i mam nadzieję że uda mi się zorganizować ludzi do przygotowania reszty skarpy To w sumie by było na tyle na tamten rok. Choć oczywiście nie można zapomnieć, że frontowy zachwycał mnie cały czas

Gabrysiu dziękuję i już zaglądam do Ciebie choć doradca to jeszcze ze mnie żaden A do mnie bardzo zapraszam

Lecę do Was po nadrabiać bo straszne zaległości mam.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
zoja 15:27, 12 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Witaj Śpiochu
dobrze, że masz plan to realizacja pójdzie szybciej
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Magleska 16:46, 12 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
plany są ...ciekawi mnie jak tą największą skarpę zaaranżujesz

i w końcu się obudziłaś ... widzisz jak głośno pukałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
wrobelki 18:05, 12 mar 2018


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Hej Zojka mam nadzieję że tak będzie jak piszesz
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 18:08, 12 mar 2018


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Magda próbuję nadrobić u Ciebie bo ostatnio to gnomy oglądałam więc jak zobaczyłam 100 stron nadrobienia to chwilkę dłuższą muszę znaleźć
Ja wreszcie widzę ten potencjał w skarpie o jakim dziewczyny pisały więc nadzieję mam że wyjdzie dobrze
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
m_gocha 21:32, 20 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Wróbelku jakie plany ogrodowe gdy wreszcie wiosna zawita?
U Ciebie też zima?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies