Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 09:41, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)

A wiesz, Kasiu, że ja też się nad tym problemem u Ciebie zastanawiam...
No bo gdyby założyć, że ta warstwa szybciej się mrozi to rośliny zimą by Ci wymarzły... Bo to właściwie taka jedna wielka płaska donica...


No właśnie taka niewiadoma, ale np stipa nie przetrwała, budleja po 1 sezonie tez nie i np część ostrózek w bardziej wietrznym miejscu (taka odsłonięta przeżyła). Róże trzymają się dobrze, hortkom ogrodowym pąki nie przemarzają.. więc warunki ogólnie chyba znosne..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 12:40, 20 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Jak Wasze zdrówko Kasiu ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Rench 13:11, 20 mar 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kasia_CS napisał(a)


Własnoręcznie malowane przeze mnie farbą cieszę się, że się podoba


Właśnie mi też wpadło w oko,myślałam że tapeta Jak to robiłaś,że takie idealne ,szablonem ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasia_CS 13:40, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zagajanka napisał(a)
U mnie stipa zarówno się wysiewa na potęgę (tak samo jak werbena), jak i zimuje.
No ale tu mamy trochę cieplej...


O wysiew werbeny jestem spokojna hihi stipa jakoś mi chyba marnie kwitla, więc fajnie żeby przezimowala

A w ogóle to od niedzielnego popołudnia jestem z rodzinką we Wrocku i akurat temperatury identyko jak w Wwie się rozlozyly rezerwowalismy hotel w styczniu i byłam przekonana, ze Wrocław będzie buchał wiosną a tu śnieg, lód, minusowe temperatury na szczęście też sporo słońca, więc wypad udany
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 13:43, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)
Jezeli jest dobra izolacja od garazu to nie będzie grzał..


A tu juz ciężko ocenić. Pozostaje obserwacja roślin, trochę nadziei i szczęścia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:22, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Jak Wasze zdrówko Kasiu ?


A dzięki kochana za troskę! Dajemy radę, choc coś mi się trochę "kości" rozlażą i niestety boli mnie np. leżenie na boku, wstawanie.. czyli ogólnie pojęty odpoczynek mi nie służy jeszcze 2 miesiące i będzie po!

Tylko mnie martwi, że nic nie zdziałam ogrodowo i tu duże buuu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:22, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Rench napisał(a)


Właśnie mi też wpadło w oko,myślałam że tapeta Jak to robiłaś,że takie idealne ,szablonem ?


Reniu, wysmarowałam długiego posta, ale mi wcięło i jak wrócę do domku to na spokojnie napisze jak robiłam pasy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 19:02, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Kasia_CS napisał(a)


A dzięki kochana za troskę! Dajemy radę, choc coś mi się trochę "kości" rozlażą i niestety boli mnie np. leżenie na boku, wstawanie.. czyli ogólnie pojęty odpoczynek mi nie służy jeszcze 2 miesiące i będzie po!

Tylko mnie martwi, że nic nie zdziałam ogrodowo i tu duże buuu

już końcówka ,więc coraz ciężej będzie ...ale już niedługo mała księżniczka będzie na świecie

a ogród nie zając,nie ucieknie ile dasz rady tyle zrobisz ....
..najwyżej koleżanki nadciągną do pomocy przy plewieniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 19:34, 20 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)


A dzięki kochana za troskę! Dajemy radę, choc coś mi się trochę "kości" rozlażą i niestety boli mnie np. leżenie na boku, wstawanie.. czyli ogólnie pojęty odpoczynek mi nie służy jeszcze 2 miesiące i będzie po!

Tylko mnie martwi, że nic nie zdziałam ogrodowo i tu duże buuu

wiem co czujesz...przechodziłam to z małą ale jak Twoja młoda pozwoli to coś tam podziałasz Moja spała bardzo dużo a ja z nianią elektroniczną w ogrodzie szalałam będzie super. Lepszego terminu wybrać nie mogła
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 19:39, 20 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

już końcówka ,więc coraz ciężej będzie ...ale już niedługo mała księżniczka będzie na świecie

a ogród nie zając,nie ucieknie ile dasz rady tyle zrobisz ....
..najwyżej koleżanki nadciągną do pomocy przy plewieniu


ooo każdy argument dobry by się z domu wyrwać ale chyba po to żeby małą popilnować co by mamuśka chwilę wytchnienia przy plewieniu miała
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies