Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 15:10, 17 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja liczę na to, że może mi zimować, bo z kolei mieszkam w mieście i dookoła mnie są niższe albo wyższe bloki i zawsze to jakaś osłona.

A druga kwestia jest dla mnie wielką zagadką - czy cieplej mogę mieć od garażu spod ogródka, czy właśnie zimniej, bo mniejsza warstwa gleby i szybciej się mrozi Ot taka zagwozka mnie nurtuje
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anitka 11:03, 18 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasia_CS napisał(a)


Własnoręcznie malowane przeze mnie farbą cieszę się, że się podoba


Podziwiam ścianę i talent malarski. I subtelne dekoracje.
Śliczne.
A na oknem mam też biało
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
BKosimkArt 11:33, 18 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu super fajnie i stylowo u Ciebie
A stokroteczki boskie, lubię i muszę kupić jak się pojawią i jak w końcu ta zima sobie pójdzie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Mary 21:47, 18 mar 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Kasia_CS napisał(a)
Ja liczę na to, że może mi zimować, bo z kolei mieszkam w mieście i dookoła mnie są niższe albo wyższe bloki i zawsze to jakaś osłona.

A druga kwestia jest dla mnie wielką zagadką - czy cieplej mogę mieć od garażu spod ogródka, czy właśnie zimniej, bo mniejsza warstwa gleby i szybciej się mrozi Ot taka zagwozka mnie nurtuje

A wiesz, Kasiu, że ja też się nad tym problemem u Ciebie zastanawiam...
No bo gdyby założyć, że ta warstwa szybciej się mrozi to rośliny zimą by Ci wymarzły... Bo to właściwie taka jedna wielka płaska donica...
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 21:47, 18 mar 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Kasia_CS napisał(a)
Ja liczę na to, że może mi zimować, bo z kolei mieszkam w mieście i dookoła mnie są niższe albo wyższe bloki i zawsze to jakaś osłona.

A druga kwestia jest dla mnie wielką zagadką - czy cieplej mogę mieć od garażu spod ogródka, czy właśnie zimniej, bo mniejsza warstwa gleby i szybciej się mrozi Ot taka zagwozka mnie nurtuje

A wiesz, Kasiu, że ja też się nad tym problemem u Ciebie zastanawiam...
No bo gdyby założyć, że ta warstwa szybciej się mrozi to rośliny zimą by Ci wymarzły... Bo to właściwie taka jedna wielka płaska donica...
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
DorKa 08:04, 19 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)


Własnoręcznie malowane przeze mnie farbą cieszę się, że się podoba


ślicznie . jak najbardziej też "mój" styl Pozdrawiam cieplutko w te mroźny poranek.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasya 08:23, 19 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41983
Jezeli jest dobra izolacja od garazu to nie będzie grzał..
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasia_CS 08:07, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anitka napisał(a)


Podziwiam ścianę i talent malarski. I subtelne dekoracje.
Śliczne.
A na oknem mam też biało


Dzięki Anitko! A powiem Ci, ze urzęduję chwilowo we Wrocławiu i uniwersytet ma niebieskie drzwi w podobnym odcieniu do Twoich (no nieco jaśniejsze i kute), ale od razu o Twoich sobie pomyślałam hihi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:35, 20 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
Kasiu super fajnie i stylowo u Ciebie
A stokroteczki boskie, lubię i muszę kupić jak się pojawią i jak w końcu ta zima sobie pójdzie...


Dziękuję! Ciekawa jestem bardzo jaki stan stokrotek bedzie dzisiaj, bo od niedzieli niepodlewane w domku, a one chyba nie lubią zbyt się przesuszać..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anitka 09:40, 20 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasia_CS napisał(a)


Dzięki Anitko! A powiem Ci, ze urzęduję chwilowo we Wrocławiu i uniwersytet ma niebieskie drzwi w podobnym odcieniu do Twoich (no nieco jaśniejsze i kute), ale od razu o Twoich sobie pomyślałam hihi

Szkoda, że ich nie widziałam Chyba zmienię tytuł wątku na "Ogród z niebieskimi drzwiami" Uwielbiam takie kolorowe drzwi. Szkoda, że u nas to rzadkość, dawniej więcej takich było.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies