Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Makusia 11:21, 23 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
"Jeszcze dwa miesiące i będzie po"- niesamowite, jak ten czas leci! Niedawno przecież dopiero się dowiedziałam, że Rodzinka Ci się powiększy, a tu już za dwa miesiące zostanę przyszywaną ciocią

Zdrówka
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
kasja83 13:07, 23 mar 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia_CS napisał(a)


A dzięki kochana za troskę! Dajemy radę, choc coś mi się trochę "kości" rozlażą i niestety boli mnie np. leżenie na boku, wstawanie.. czyli ogólnie pojęty odpoczynek mi nie służy jeszcze 2 miesiące i będzie po!

Tylko mnie martwi, że nic nie zdziałam ogrodowo i tu duże buuu

Ten stan błogosławiony i jego uroki
Już bliżej,jak dalej
A imię macie już wybrane??
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kasia_CS 00:50, 24 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
"Jeszcze dwa miesiące i będzie po"- niesamowite, jak ten czas leci! Niedawno przecież dopiero się dowiedziałam, że Rodzinka Ci się powiększy, a tu już za dwa miesiące zostanę przyszywaną ciocią

Zdrówka


Hihi, zleciało, prawda? Dla mnie to ciągle niesamowite, że to nowe życie w nas powstaje, rodzi się dziecko i w ogóle to jest taki cud


kasja83 napisał(a)

Ten stan błogosławiony i jego uroki
Już bliżej,jak dalej
A imię macie już wybrane??


No, uroki faktycznie różne ale dostalam skierowanie do fizjoterapeuty i się przejdę, co nieco zasięgnąć rady i jakieś wytyczne może dostanę

Imię wybrane tak na 99%
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:55, 24 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A wczoraj mnie ten widok zaskoczył

I tulipki


No i takie tez mniej przyjemne widoczki
Ciemiernik, który pięknie kwitl, ale potem mega klapnął po tych sniegach. Myślicie, ze powinnam obciąć większość liści?

Juz nie kupię więcej rośliny jak nie sprawdzę korzeni-cis był wsadzony z urąbanym korzeniem. Głupia jestem, ze go nie zawiozlam spowrotem do LM.. czy da się tu cos jeszcze zrobić...? Jak wsadzany był do ziemi, to był cały zielony jeszcze

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 11:35, 24 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Kasiu, cisa bym mocno przyciela, co suche calkiem wyciela. Moze ta resztka korzeni troche urosnie, a jak gora cisa bedzie mniejsza to te male korzenie dadza rade wykarmic gore. Cis odrasta nawet i ze starego drewna, wiec warto sprobowac
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 14:50, 24 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ewa, myślisz, że już teraz to mogę zrobić czy jeszcze poczekać na "wiośniejszą" wiosnę ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:54, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Tak czułam, ze dziś po słonecznym, całkiem ciepłym dniu i ciszy na forum pod koniec dnia nastąpi wybuch postów

Dziś nawet ja coś zrobilam, co nie kosztowało mnie zbytnio wysilku ciachnęlam hakuro, kilka kulek tujek, buksow i moje nieliczne cisy. Dla odmiany próbowałam to robić nożycami szpalerowymi, ale sa stare i ciężko chodzą. Ale widzę, ze im bardziej "upakowany" krzew, tym łatwiej się takimi tnie. Faktycznie krzywizna sama podpowiada jak je trzymać. Przy słabo uformowanym, rzadszym krzaczku-nożyczki biurowe i już
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:15, 26 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
Ewa, myślisz, że już teraz to mogę zrobić czy jeszcze poczekać na "wiośniejszą" wiosnę ?


wiośniejsza wiosna dobre . Ja też jej chcę. Nad razem było -5 stopni. Co to za wiosna ja się pytam
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Agania 09:21, 26 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
OOO...czytam, że mamuśką będziesz od nowa

Moje ciemierniki w doniczkach wyglądają tak samo, mus je ciachnąć, ja swoje wyrzucę, czytałam na donicy, że jednoroczne, zresztą mojej ziemi nie lubią...
ja też ruszyłam w ogrodzie z pracami wczoraj było wyjątkowo ciepło i słonecznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 16:03, 26 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
moje buksy nadal rozczochrane .....nadal nie mam nożyc biurowych też nie mam
oszczędzaj się na końcówce pracusiu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies