Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Zuzka25 15:57, 29 lip 2018


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Witaj Kasiu, czy kwiaty Pashminy też tak szybko przekwitają? Mam wrażenie, że tylko przez chwilkę są ładne i za moment brązowieją? Np. w porównaniu z Pastellą, której kwiaty długo są ładne.
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Kasia_CS 19:22, 29 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
Trochę mnie nie było i chyba nie przebrnę przez wszystkie zaległości... ale ostatnie widoki super Kasiu...
Cieszę się że przetaczniki będą moje dziękuję odezwij się jak ewentualnie będę mogła odebrać i kiedy...
Buźka


Basiu,a kiedy się wybierasz w moje strony? Bo ja z reguły jestem na miejscu, wiem, że na pewno nie pasuje mi przyszły poniedziałek

Przetaczniki już czekają w doniczkach, a jak będziesz chciała, to mam też inne odmiany plożące,których będę się pozbywać.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 21:28, 29 lip 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)


Basiu,a kiedy się wybierasz w moje strony? Bo ja z reguły jestem na miejscu, wiem, że na pewno nie pasuje mi przyszły poniedziałek

Przetaczniki już czekają w doniczkach, a jak będziesz chciała, to mam też inne odmiany plożące,których będę się pozbywać.

Trudno powiedzieć... będę dawała znaki w razie co...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 21:59, 29 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wieczorne ciut szersze kadry zostawiam..






____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:01, 29 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mam nadzieję na pokaz





____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:04, 29 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zuzka25 napisał(a)
Witaj Kasiu, czy kwiaty Pashminy też tak szybko przekwitają? Mam wrażenie, że tylko przez chwilkę są ładne i za moment brązowieją? Np. w porównaniu z Pastellą, której kwiaty długo są ładne.


Hej Zuziu

Pashmina jest taką różą, w której kwiaty zasychają na krzaku - w ogóle ciężko u niej powiedzieć, czy już przekwitły czy jeszcze nie Ale żeby zaraz brązowały to nie mogę powiedzieć.. Brzydną na pewno niestety po deszczu. A może Ci się przypaliły? Np podlewałaś coś i na kwiaty woda leciała a potem słońce je przypiekło?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 22:09, 29 lip 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasia_CS napisał(a)
Wieczorne ciut szersze kadry zostawiam..








Piękne te szersze kadry, a ostatni obrazek po prostu suuuper
Kasiu, a na pierwszej fotce pamiętasz może nazwę trawki i rozchodnika? Przymierzam się do podobnego zestawu...
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Kasia_CS 22:24, 29 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu, rozchodnik "zwykly" kwitnący na różowo, a trawka to silver sceptre

Jeżówkowa rabatka dziękuje
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
nicol21 23:33, 29 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
0)ładne nóżki mają te trzmieliny. ta druga rzeczywiście ma sporo zielonego, ale nie całkiem bo taki mini pasek żółtgo jest. ja bym cieła żeby dać im wypuścić boczne gałązki i mieć parę a nie pojedyncze kikuty. możesz zostawić tak z 3-4cm i dopiero uciąć aby trochę urosły, ale genralnie tnij.

Rabat z jeżówkami bajka!
Róże też b.fajne. a czego będzie spektakl? bo w ciemnicy po pąkach nie rozróżniam
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasia_CS 01:53, 30 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
0)ładne nóżki mają te trzmieliny. ta druga rzeczywiście ma sporo zielonego, ale nie całkiem bo taki mini pasek żółtgo jest. ja bym cieła żeby dać im wypuścić boczne gałązki i mieć parę a nie pojedyncze kikuty. możesz zostawić tak z 3-4cm i dopiero uciąć aby trochę urosły, ale genralnie tnij.

Rabat z jeżówkami bajka!
Róże też b.fajne. a czego będzie spektakl? bo w ciemnicy po pąkach nie rozróżniam



Hihi, róża to New dawn-mój pergolowy potwór

Co do trzmielin- w sumie to tak ją cięłam do tej pory, ale coś poszło chyba nie tak


News nocy! W końcu leje!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies