Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 20:16, 30 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)


Dziękuję Kasiu


Nie ma sprawy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:27, 30 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Takie trzcinniki widziałam z bliska i się przekonałam, że trawa, do której byłam wybitnie negatywnie nastawiona to jednak na żywo bardzo mi się podoba


To KF czy Overdam?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 20:59, 30 lip 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kurcze ale by było super miec takie potwory
Moje niektóre jeżówki coś na wiosnę zżarło...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 21:58, 30 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
No, to muszę jednak inaczej posadzić swoje Blackberry Truffle, bo są za blisko siebie. Problem w tym, że mają pojedyncze dłuuuugie łodygi i jakoś trudno mi zobaczyć w nich wypasione krzaczki...

Trzcinnik ze zdjęcia to chyba raczej KF.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 22:21, 30 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jeżeli ten trzcinnik ma na listkach biały pasek, to może być Overdam, KF ma liście całe zielone. Takie różowe kwiatostany też bardziej pasują do Overdama (o ile fotka nie przekłamuje koloru).
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 23:02, 30 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne szersze kadry ☺. Jeżówki wieelkie i pięękne! Nie wierzę, że to z takuej malizny...
____________________
Kasia_CS 10:39, 31 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
Kurcze ale by było super miec takie potwory
Moje niektóre jeżówki coś na wiosnę zżarło...


Wściekłabym się jakby mi coś wcinało tak rośliny na amen.. jak będę je dzielić, to mogę się podzielić, bo i mamie miałam dać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:43, 31 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
No, to muszę jednak inaczej posadzić swoje Blackberry Truffle, bo są za blisko siebie. Problem w tym, że mają pojedyncze dłuuuugie łodygi i jakoś trudno mi zobaczyć w nich wypasione krzaczki...

Trzcinnik ze zdjęcia to chyba raczej KF.


to chyba właśnie zależy od tego, czy one tak pojedynczo rosną, czy raczej w kępę - a przynajmniej tak zrozumiałam, że może tak być, bo czasem Kasya o to pyta w wątkach

Ja no mam cherry fluff kupioną we wrzesniu, to w niej też nie widzę potencjału na kępę Pojedyncze skromne badylki...

Wolałabym, żeby to był Overdam ze względu na rdzę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:51, 31 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Jeżeli ten trzcinnik ma na listkach biały pasek, to może być Overdam, KF ma liście całe zielone. Takie różowe kwiatostany też bardziej pasują do Overdama (o ile fotka nie przekłamuje koloru).


Popatrzyłam na zdjęcia w necie i chyba to jednak KF - raczej kępy były jednolite niż z paskiem, choć się im dobrze nie przyjrzałam. Poza tym KF wyższy rośnie to chyba lepiej (Overdam widzę, że do metra). A kwiatostan raczej beżowy był.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:52, 31 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Piękne szersze kadry ☺. Jeżówki wieelkie i pięękne! Nie wierzę, że to z takuej malizny...


Dziękuję! A jednak Coś im w tym miejscu podpasowało najwyraźniej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies