Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kokesz 13:05, 17 paź 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6614
Annak napisał(a)
A ja stałam w B i zastanawiałam się, co zrobić, bo pudła przywalone innymi rzeczami i głupio mi było dźwigać skrzyneczki, żeby się dostać do cebulek, więc wyszłam
Może pójdę wieczorem jeszcze raz, bo czosnków potrzebuję


Ja w zeszłym roku wystawiłam sobie wszystkie pudła na podłogę i przebierałam
Ludzie się patrzyli ale co mi tam
Wtedy były po 0.99 zł
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
paulina_ns 13:34, 17 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu dotarły do Ciebie zamówione róże ? Do mnie przed chwilą kurier dzwonił, że dzisiaj będą ☺
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kasia_CS 15:18, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)


Kiedyś miałam to samo i myślałam, że to może od tego środka którym zaprawia się cebule. A później doczytałam, że cebule hiacyntów mają takue mikro włoski i one tak podrażniają skórę. I to by się zgadzało, bo ostatnio jak grzebałam tylko w tulipanach to nic mi nie było.


No hiacynty tam niby też były, zresztą nawet dużo, a że to pyli wszystko w tych paczkach, to nie dziwią ale normalnie jakbym pchły miała
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:20, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)

Dzięki za cynk, jadę


Hihi ciekawe czy udało się upolować coś fajnego ;D
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:23, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
A ja stałam w B i zastanawiałam się, co zrobić, bo pudła przywalone innymi rzeczami i głupio mi było dźwigać skrzyneczki, żeby się dostać do cebulek, więc wyszłam
Może pójdę wieczorem jeszcze raz, bo czosnków potrzebuję


Ee tam, a czym tu się przejmować niestety z czosnkow u mnie tylko były białe Mount Everest.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:29, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Tak w ogóle to siedzę, podczytuję Was, karmię i takie widoki mi towarzyszą

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:31, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)
Ja będę polować na Exotici i szafirki latifolium


U mnie udało się zdobyć EE, latifolium widziałam też, ale w ogóle mam wrażenie, że w ogóle nowy karton stał.

Okazało się, że najbardziej opłacalne przebiśniegi, bo najdroższe, a też na 2,99 przecenione. Bardzo mi się zawsze to w innych ogrodach podobało, jak te dzielne łepki spod śniegu wystają
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:36, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)


Ja w zeszłym roku wystawiłam sobie wszystkie pudła na podłogę i przebierałam
Ludzie się patrzyli ale co mi tam
Wtedy były po 0.99 zł


Ja teraz się balam, ze na taką wyprzedaż albo się nie doczekam, bo będzie np jak w L- cebulki jednego dnia się wyprzedały, a co nie poszło, to pracownica sklepu powiedziała, że po prostu zabrali.

Byłam dziś w 2 B i w pierwszej były tylko żonkile i narcyzy i jakieś niedobitki tulipanów, więc w drugiej wzięłam co było i już nie czekam na dalszą wyprzedaż. Szkoda, bo to w końcu jak za darmo te 0,99.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:37, 17 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)
Kasiu dotarły do Ciebie zamówione róże ? Do mnie przed chwilą kurier dzwonił, że dzisiaj będą ☺


Miały być 15-18 października, ale że zmieniłam jedną odmianę, którą kopią dopiero na przyszły tydzień, to przesyłka się przesunęła

A co w końcu zamówiłaś?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
paulina_ns 20:57, 17 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)


Miały być 15-18 października, ale że zmieniłam jedną odmianę, którą kopią dopiero na przyszły tydzień, to przesyłka się przesunęła

A co w końcu zamówiłaś?


Do mnie dotarły dzisiaj i obecnie się moczą w wiaderku, ładne przyszły a zamówiłam aphrodite, giardine i madam cos tam tą co zachwalałaś

Skarpetusie Kaji śliczne eh czemu moja Wiktoria już taka duża jest
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies