Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 01:07, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)

Hehe ty się tak nie śpiesz 22 lata to dzieciak miałam wtedy w głwe tylk jedną nieprzerwaną imprezę w głowie (poprzepaltywaną nauką ) i również twierdziłam, że nigdy nie będę mieć dzieci Dopiero trzydziecha na karku mnie otrząsnęła, żeby już wypadało...


ja tam myślałam, że będę mieć dwójkę, ale myślałam, że jednak wcześniej niż potem życie pokazało ale teraz między dziećmi te 3 lata różnicy to tak w sam raz mi się wydaje u nas
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:09, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)


Spokojnie Kasiu z różami nie ma reguły, więc jak coś nie będzie na Ciebie hihi ja właśnie Madame schowalam za kostrzewami dopiero dzisiaj je posadziłam bardzo jestem ich ciekawa i nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu

Ps. To moje pierwsze róże sadzone jesienią


jesienne różyczki wszystkie mi się przyjmowały i zawsze to już jakieś ukorzenianie przez zimę zaliczą. No i jednak większości tych róż, które się zapragnie jesienią to wiosną już nie ma w sprzedaży z gołym korzeniem.. więc same plusy jesiennego sadzenia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:25, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
adkawi napisał(a)
No nunie kochane i te skarpeteczki,kiedy mój był taki malutki...słodkie chwile..Moje róże przyszły.Juz posadzone,a czy tez tak masz Kasiu ze najpierw kupujesz, a potem zastanawiasz się gdzie posadzic?


Stopy i łapeczki takich brzdąców są mega do zjedzenia - jak zresztą każdy kawałeczek ciałeczka

Z różami mam jednak tak, że staram się planować, gdzie jaka róża mi się zmieści, jakie kolory się skomponują ze sobą Za mały mam ogródek na szalńśtwo różane teraz jedną różę zamieniłam właśnie ze względu na jakieś zaćmienie przy zamawianiu - nie wiem gdzie chciałam ją posadzić
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:49, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaCh napisał(a)
To wszystko zależy od sytuacji, ja miałam 20 lat jak urodziłam Marysię, mój M 21 Łatwo nie było, oboje na studiach, oboje na dwóch kierunkach, a co do dojrzałości, to sytuacja wymusiła, że musieliśmy inaczej myśleć niż rówieśnicy. Miałam 23 lata jak kupiliśmy działkę z myślą o budowie domu, no kto tak w tym wieku myśli? Z perspektywy czasu fajnie wyszło, szybciej doszliśmy do rzeczy, które nasi znajomi zaczynali realizować koło 30 A skróconą młodość można sobie później fajnie odbić... tylko mi po 10 latach zachciało się drugiego dziecka

A wracając do ogrodu, Kasiu, przepiękne portrety roślinkowe Całuski w stópki dla Kajki


No właśnie! Mam koleżankę z LO, która tuz po maturze wyszła za w mąż, po jakimś czasie zaszła w ciążę, urodziła synka - z zazdrością patrzę na to, że to już konkretny nastolatek, a ja starsze dziecko mam w wieku 3,5roku ale tak wyszło

Dziękuję za pochwały portretowe :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:58, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anitka napisał(a)
Kasiu czytałam, że wymieniłaś jedna różyczkę z zamówienia na Minerve. Ja też jakiś miesiąc temu się na nią skusiłam i przyszły z R.... w środę ładne sadzonki. Już posadzone. Zajęły miejsce Lavender Ice, bo te przy Novalis były za niskie.

I to na tyle z moich zakupów różanych. Podziwiam twoją kolekcje jaka udało ci się rozmieścić u siebie.



Hej Anitko! Musiałam wymienić Soul, bo coś się zgapilam z miejscem na nią, a Minerva i tak była w planach połączenie minervy i novalis jest chyba u Pauliny_ns ładnie

Okazuje się, że choroba różana opanowała mnie dość silnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 07:39, 20 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Stópeczki Kajeczki do schrupania Oj, pamiętam jak moja niunia była taka malutka. Słodkie są takie okruszki

Śliczne fotki pokazujesz. A choroba różana niech trwa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nicol21 08:17, 20 paź 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Kasia - mam nadzieję że dziecku na twarz też patrzysz, nie tylko na stópki haha.
słodkie skarpetki!

Super, że mała daje Ci popracować w ogrodzie bo naprawdę dużo zrobiłaś!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasiolaaa 08:40, 20 paź 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ale wam zazdroszcze zamawiania roz ale moze za rok i ja bede zamawiac a stopki piekne fajnie ze masz coreczke to moje kolejne marzenie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Toszka 09:28, 20 paź 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Hortka złapie jeszcze czerwony kolor...trudny dla aparatu. Późnym popołudniem ta czerwień bije po oczach

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kasia_CS 15:33, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Stópeczki Kajeczki do schrupania Oj, pamiętam jak moja niunia była taka malutka. Słodkie są takie okruszki

Śliczne fotki pokazujesz. A choroba różana niech trwa


No trzeba te chwile celebrować, póki trwają

a różyczka cóż.. ciekawe na ilu różach zakończę dziękuję za pochwałę, do Twoich fotek mi daleko, ale zawsze cieszą

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies