Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 15:36, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
Kasia - mam nadzieję że dziecku na twarz też patrzysz, nie tylko na stópki haha.
słodkie skarpetki!

Super, że mała daje Ci popracować w ogrodzie bo naprawdę dużo zrobiłaś!!


Patrzę patrzę, nawet bardzo często uwielbiam się gapić w jej roześmiane do mnie oczka

Praca w ogródku zawsze kosztem czegoś a to nie odpocznę, nie zjem jak człowiek, nie sprzątne zbyt dokładnie, nie ugotuje mega obiadu ale to nie boli mnie specjalnie, skoro rezultat cieszy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:38, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
ale wam zazdroszcze zamawiania roz ale moze za rok i ja bede zamawiac a stopki piekne fajnie ze masz coreczke to moje kolejne marzenie



Kasiula, może czas przekuć to córciowe marzenie w rzeczywistość ? Trzymam kciuki

A róże to sobie z nawiązką odbijesz, nie bój żaby
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:59, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Toszka napisał(a)
Hortka złapie jeszcze czerwony kolor...trudny dla aparatu. Późnym popołudniem ta czerwień bije po oczach



Tak mi się coś wydaje, że jeszcze taką odsłonę zaserwuje, choć nie pamiętam z zeszłego roku
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:22, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Udało się posadzić pierwszą partię róż (na razie 6sztuk), choć została jedna na którą szukam odpowiedniej miejscówki-dostałam w gratisie Gartentraume zastanawiam się, czy to na pewno ona, bo ma takie mikro gałązki, a Gartentraume jest chyba w miarę sporą różą. Chyba, że mega młodziutka i dlatego takie tycie pędy?

Przeczytałam, że nie lubi za dużego słońca, bo bardzo nietrwałe ma kwiaty..

W ziemi już siedzą:
- pnąca Mini Eden Rose (oby tu nie miała za ciemno..)
- William Shakespeare
- 2x Pomponella
- Mme Francois Graindorge
- Minerva

A gratisowa Gartentraume wygląda jak krzaczek Mme Francois Graindorge, hihi nie obraziłabym się
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:54, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Machnęłam zdjęcie gratisowej różyczki


Tu w porównaniu do malutkiej Francois-pędy porównywalnej wielkości, jeśli nie tej samej. Poniżej porównanie z Pomponellą o pędach 2-3-krotnie grubszych



Myślicie, że to tylko kwestia wieku sadzonki?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
adkawi 20:02, 20 paź 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Kasiu ,a gdzie kupujesz różyczki ,ze takie fajne gratisy dostajesz?
Widac że zieloniutkie pedy, ale po nich nie poznam niestety czy to ta różyczka ... az tak nie jestem obeznana
____________________
Adrianna
eVka 20:18, 20 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne świeże sadzonki, ja na swoje czekam ale późno zamawialam a wysyłają chyba wg kolejności zamówień.
____________________
anabuko1 20:21, 20 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
O i u ciebie było sadzenie roz.
A ja gratisowej różyczki nie dostałam
Ale i tak te co mam to cieszą
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
MalgosiaW 21:38, 20 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Ale śliczności zdjęcia serwujesz I nie mam na myśli zdjęć z ogrodu. Choć te też śliczne. Szkoda że dzieci tak szybko rosną.

Super różyczki. Ja tam nigdy gratisa nie dostałam. Raz kubek z różą. I kawa jakoś tak bardziej z niego smakuje
Kasia_CS 21:38, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
adkawi napisał(a)
Kasiu ,a gdzie kupujesz różyczki ,ze takie fajne gratisy dostajesz?
Widac że zieloniutkie pedy, ale po nich nie poznam niestety czy to ta różyczka ... az tak nie jestem obeznana

A masz u siebie Gartentraume? Jeśli tak to ile miejsca Ci zajmuje? Reszta na priv
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies