Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 22:27, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Piękne świeże sadzonki, ja na swoje czekam ale późno zamawialam a wysyłają chyba wg kolejności zamówień.

Tak, zwykle decyduje kolejność zamówień,, a druga sprawa-zalezy co zamówiłaś i co kiedy kopią

No cieszę się, że udało się mi dziś je posadzić (poza Gartentraume, bo szukam jej miejsca), choć siąpił deszcz i zimno.. ale trzeba było za ciosem iść. Jeszcze krokusy wsadziłam, bo zeszłoroczne wykopałam przy okazji rewolucji na kulkowisku.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:34, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anabuko1 napisał(a)
O i u ciebie było sadzenie roz.
A ja gratisowej różyczki nie dostałam
Ale i tak te co mam to cieszą


Stawiam, że to zależy od wydanej kwoty czy coś dodają gratis, a parę złotówek poszło powiem Ci, że kiedyś zamawialam w innej szkółce i też wydałam naprawdę sporo, ale gratisów żadnych nie było, więc różnie to bywa. Pierwszy raz mi się coś trafiło a Gartentraume ma śliczny kwiat i ponoć piekny zapach.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:38, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
MalgosiaW napisał(a)
Ale śliczności zdjęcia serwujesz I nie mam na myśli zdjęć z ogrodu. Choć te też śliczne. Szkoda że dzieci tak szybko rosną.

Super różyczki. Ja tam nigdy gratisa nie dostałam. Raz kubek z różą. I kawa jakoś tak bardziej z niego smakuje


Kubek z różą brzmi świetnie na pewno wszystko lepiej z niego smakuje, jakżeby mogło być inaczej!

Mój eM właśnie przegląda zdjęcia z pierwszych dni Kai i rozczulające bardzo! Ależ ona była malusia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 22:40, 20 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)

Tak, zwykle decyduje kolejność zamówień,, a druga sprawa-zalezy co zamówiłaś i co kiedy kopią

No cieszę się, że udało się mi dziś je posadzić (poza Gartentraume, bo szukam jej miejsca), choć siąpił deszcz i zimno.. ale trzeba było za ciosem iść. Jeszcze krokusy wsadziłam, bo zeszłoroczne wykopałam przy okazji rewolucji na kulkowisku.

Zamówiłam Pomponelle i Giardinię
Pracowita pszczółka jesteś, U Ciebie deszcz a u nas ciągle susza, dzisiaj podlewałam...
____________________
anabuko1 06:51, 21 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Kasia_CS napisał(a)


Stawiam, że to zależy od wydanej kwoty czy coś dodają gratis, a parę złotówek poszło powiem Ci, że kiedyś zamawialam w innej szkółce i też wydałam naprawdę sporo, ale gratisów żadnych nie było, więc różnie to bywa. Pierwszy raz mi się coś trafiło a Gartentraume ma śliczny kwiat i ponoć piekny zapach.

Wiesz wydaje mi się, ze to dużo zależy od szkółki. A w tej mojej nie nie dodali.I kiedyś zamawialam na większą kwotę to tak samo.
Ale róże mają ładne i ceny zmnosne.
Tej twojej nie znam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
tulucy 08:02, 21 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Ja nie wiem, od czego zależy... Bardziej myślę, że od zbędnych sadzonek, które im nie schodzą w danym sezonie... Kiedyś dostałam gratis, i taki sam gratis jeszcze ktoś u nas na forum dostał...
A kubek faktycznie dołączali w ubiegłym roku... Tylko chyba zarejestrowanym klientom
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 09:16, 21 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja mam 2 rok w donicy Gartentraume. W donicy nie zajmuje dużo miejsca. Kwiat ładny ale podobnie jak u Dietera szybko opada.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
MalgosiaW 10:44, 21 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Kasiu ja też jestem ciekawa gdzie róże kupujesz, bo ja dotąd jednej firmie byłam wierna. Proszę o wiadomość na priv
Kasia_CS 11:44, 21 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)

Zamówiłam Pomponelle i Giardinię
Pracowita pszczółka jesteś, U Ciebie deszcz a u nas ciągle susza, dzisiaj podlewałam...


No to jedną z nich też wczoraj posadziłam, a Giardinę rok temu, ale nie dała jeszcze z siebie zbyt wiele. Może w przyszłym sezonie coś będzie można podziwiać

Dziś ładne słoneczko, ale jeszcze nie wiem czy coś porobię. Jeszcze na wybory trzeba jechać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:46, 21 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anabuko1 napisał(a)

Wiesz wydaje mi się, ze to dużo zależy od szkółki. A w tej mojej nie nie dodali.I kiedyś zamawialam na większą kwotę to tak samo.
Ale róże mają ładne i ceny zmnosne.
Tej twojej nie znam.


Najważniejsze, żeby być zadowolonym z sadzonek
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies