Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

eVka 15:38, 26 lut 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jakie wiosnenne zieloniutkie listki piękny widok! Cięcia takiego splotu kolczstych róż nie zazdroszczę. Kiedy tniesz, czekasz na forsycje?
____________________
frezja 16:01, 26 lut 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Kasiu,sesleria jesienna miała kotki przed ścięciem? Moje wczoraj cięłam i szkoda mi było usuwać; dlatego musiałam ciąć wyżej.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
MirellaB 16:06, 26 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Wiosna widoczna, ale mam wrażenie, że u mnie bardziej wszystko zaawansowane wiosennie. Krokusy kwitną, róże, hortensje duże pąki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasia_CS 19:59, 26 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
O jak fajnie że i Tobie udało się poobserwować wiosnę...
Piękne fotki!!


To obserwowanie zza okna budzącej się do życia natury przestało być wystarczające, więc puściłam się z aparatem w dłoni

Dzięki Basiu :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 20:01, 26 lut 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kasiu my tak kochamy roze ale jak nadchodzi pora ciecia to koszmar
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 20:24, 26 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anbu napisał(a)
Hortensje już mają takie pąki
A ja właśnie myślę nad Promanalem, kiedy go stosować


No ogrodówki już drgnęły

Promanal to chyba temp dobowa ok. +12stopni
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:26, 26 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
O rety, ale już pąki u Ciebie! Te na hortkach to gigantyczne. Muszę dziś zrobić przegląd u siebie.


No jedną mam taką w kącie totalnie, więc w tym zaciszu szybciej startuje ale taki zaawansowny listek u niej i tak mnie zaskoczył!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:27, 26 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
ale gigant New Dawn!!! Łubin rozczula, jak taki niemowlak roślinny


No strach się bać - już w zeszłym roku najtrudniej mi się ją cięło i na końcu ją obrabiałam (choć wtedy to jeszcze brzuch miałam i dodatkowo było utrudnione ). Najgorsze, że te kolce takie chwytne ma nieziemsko...

Łubiniątko
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:30, 26 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Jakie wiosnenne zieloniutkie listki piękny widok! Cięcia takiego splotu kolczstych róż nie zazdroszczę. Kiedy tniesz, czekasz na forsycje?


Cieszę się, że niedługo krokusiki pokażą kwiatuszki, bo to już taki konkretny akcent wiosenny żałuję, że przebiśniegi nie wyszły, no ale faktycznie już któryś raz czytam, że je najlepiej dostać od kogoś - szkoda, że o tym nie pamiętałam jak kupowałam cebulki

A tnę jak najbardziej na forsycje! Nóżkami przebieram, bo jakoś tak się przy cięciu róż bardziej ogrodniczkowo czuję niż przy innych rzeczach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:32, 26 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
frezja napisał(a)
Kasiu,sesleria jesienna miała kotki przed ścięciem? Moje wczoraj cięłam i szkoda mi było usuwać; dlatego musiałam ciąć wyżej.


Wiesz co Ewo, ciężko mi powiedzieć, bo ja sesleriom kotki usuwam od razu jak się pojawiają... jakoś tak lubię same ździebełka
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies